Seminarai studentams su tarptautinės bendruomenės „Kelionė“ įkūrėju Toniu Dolfo-Smithu - MRU
Kalendorius

Birželio 20-21
Seminarai studentams su tarptautinės bendruomenės „Kelionė“ įkūrėju Toniu Dolfo-Smithu
20 d. 18:30 val., 21 d. 21:00 val.
„Domus Maria“ didžioji salė, Aušros Vartų g. 12, Vilnius

MRU kapelionas kun. Petras Pich ir Vilniaus akademinės sielovados centras birželio 20–21 d. kviečia į seminarus, skirtus studentiško amžiaus jaunimui, siekiančiam geriau suprasti save, savo veiksmus ir tapatybę. Seminaro vedėjas – tarptautinės bendruomenės „Kelionė“ (angl. Journey Canada) vykdomasis direktorius, įkūrėjas Tonis Dolfo-Smithas (Kanada).

Baigęs Vankuverio Regento koledžą ir įgijęs šeimos bei santuokos konsultanto diplomą, pastaruosius 15 metų Tonis padeda sprendžiantiems santykių, gėdos ir stagnacijos problemas, įvairiais klausimais konsultuoja sielovados bendruomenių, valstybinių struktūrų darbuotojus, psichologus ir terapeutus. Įspūdingą patirtį turintis svečias šių seminarų metu pasidalins savo įžvalgomis šiomis temomis:

𝗕𝗶𝗿𝘇̌𝗲𝗹𝗶𝗼 𝟮𝟬 𝗱. – „Pavargau bėgti. Kodėl vis jaučiuosi nepakankamas?“ (nuoroda)

Seminare bus diskutuojama šiais klausimais: kodėl šiuolaikinėje visuomenėje tiek daug žmonių jaučiasi perdegę ir pavargę? Kodėl esame įtraukiami į nuolatinį bėgimą, veiklų gausą, esame tarsi „voverės rate“? Kur šis bėgimas mus veda? Kaip tai susiję su mūsų saviverte? Kaip įsiklausyti į save ir išlaikyti nepailstančią dvasią?

𝗕𝗶𝗿𝘇̌𝗲𝗹𝗶𝗼 𝟮𝟭 𝗱. – „Įstrigau tinkluose. Kaip kurti sveikus santykius?“ (nuoroda)

Seminare bus diskutuojama šiais klausimais: kodėl santykiai tarp žmonių tokie sudėtingi? Kas trukdo mums kurti ir palaikyti sveikus santykius su bičiuliais, kolegomis, šeimos nariais, mylimaisiais? Kaip gilus santykis su Dievu gali padėti santykiuose su žmonėmis? Kaip savęs ir savo lytiškumo pažinimas keičia santykį su kitu?

Abiejų susitikimų programoje jūsų laukia Tonio Dolfo-Smitho pranešimas, galimybė užduoti klausimus, malda.

Susitikimų laikas: 18:30–21:00;

Susitikimų vieta: „Domus Maria“ didžioji salė (Aušros Vartų g. 12);

Daugiau informacijos galima rasti čia.Galerija