Renginys „Lietuvos bendruomenių apdovanojimai 2022 m.” - MRU
Kalendorius

Balandžio 28
Renginys „Lietuvos bendruomenių apdovanojimai 2022 m.”
28 d. 10:00 val., 28 d. 12:30 val.
Mykolo Romerio universitetas, Rotondinė salė, Ateities g. 20, Vilnius

Mykolo Romerio universitete (MRU) balandžio 28 dieną, 10.00 val., Rotodinėje salėje, Ateities g. 20, Vilniuje organizuojamas renginys „Lietuvos bendruomenių apdovanojimai 2022 m.”, kuriame bus apdovanotos aktyviausios Lietuvos bendruomenės. Renginio transliaciją bus galima stebėti ir internetu, MRU „Youtube“ paskyroje.

Šis renginys – tai septintus metus iš eilės vykdoma iniciatyva, kurios metu siekiama apdovanoti nacionalinio konkurso, vykusio 2022 m. vasario 7 – 2022 m. balandžio 1 dienomis, „Bendruomenė – Švyturys 2021 – kelias į sėkmę“ nugalėtojus. Šį konkursą organizavo MRU, kartu su Lietuvos Respublikos (LR) Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM), LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) bei informaciniu partneriu „Savivaldybių žinios“. Konkurse buvo galima pretenduoti į penkias nominacijas, kurias tris iš jų įsteigė SADM: Vietos bendruomenės lyderis – vadybininkas, Vietos bendruomenės sėkmės istorija, Bendruomeniškiausios seniūnijos arba savivaldybės. Likusias dvejas įsteigė ŠMSM: Glaudžiai su mokykla bendradarbiaujanti vietos bendruomenė ir taip pat Sveiką gyvenseną propaguojanti vietos bendruomenė.

Renginio dalyviai: MRU rektorė prof. dr. Inga Žalėnienė, MRU doc. dr. Saulius Nefas, LR SADM ministrė Monika Navickienė, LR ŠMSM ministrė Jurgita Šiugždinienė, LR Seimo narys Kęstutis Vilkauskas ir kiti.  

Inicatyvos partneriai: MRU, LR SADM, LR ŠMSM, „Savivaldybių žinios“.