MRU Oranžinis festivalis 2022 - MRU
Kalendorius

Birželio 10
MRU Oranžinis festivalis 2022
10 d. 15:00 val., 10 d. 17:30 val.
Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius
Kuo Jums kvepia oranžinė vasara? Sultingais apelsinais? O gal ledais? Sutinkate, kad jau labai norėtųsi užuosti visą jos džiugesį? Bet šiemet vasara pasiklydo...
 
Todėl birželio 10 d. nuo 15 val. labai norime Jums padovanoti vasaros šilumą MRU oranžiniame festivalyje. Griebkite už parankės savo šeimos narius, ir pačius mažiausius, ir pačius didžiausius – tegul mūsų savaitgalis prasideda jau MRU kieme!
 
Ir visai nesvarbu, ar esate fiziškai stiprūs, ar mėgstate kūrybą, ar norite tiesiog gerai praleisti laiką, kieme rasite įvairių veiklų!
Jūsų lauks SPORTO ERDVĖS rungtys, petankė, pasagos mėtymas, milžiniškas lauko stalo futbolas, dartbolas ir kitos pramogos. Kas gali būti geriau už aktyvų poilsį centrinių rūmų parke?
 
Ar teko iš savo vyresnėlių girdėti žodį „n u o b o d u“? Pažadame – VIRTUALIOS REALYBĖS ERDVĖJE nuobodu nebus...
 
O mažuosius šeimos narius LINKSMYBIŲ ERDVĖJE pasitiks linksmasis animatorius – vaikų laukia daugybė pramogų ir magiškasis mokslinis azoto šou, kurį mums atliks svečiai iš Ukrainos. Nes oranžinė vasara turi kvepėti ir vaikų šypsenomis!
 
Nemėgstate aktyvaus poilsio? Užsukite į KŪRYBINĘ ERDVĘ ir nupinkite draugystės apyrankę savo kolegai ar šeimos nariui. Arba tiesiog ištieskite kojas GRILL ZONOJE.
 
Būkite pasiruošę laisvalaikio aprangą, gerą nuotaiką ir kitus, Jums reikalingus atributus.
 
Jei dirbate Kaune – į šventę galėsite atvykti organizuotu transportu.
 
Registracija į oranžinę vasarą čia: https://bit.ly/3GHGfHk.
 
Bendruomenė – tai mes, todėl dalyvaukime ir kurkime mūsų bendruomenę kartu!
 
Kontaktinis asmuo - Anželika Vėžienė, tel. 8 613 91746, el. paštas anzelika.veziene@mruni.eu


Galerija