Konferencija „Lietuvos vaikų balsas 2022“ - MRU
Kalendorius

Birželio 01
Konferencija „Lietuvos vaikų balsas 2022“
01 d. 11:00 val., 01 d. 15:00 val.
Mykolo Romerio universitetas, I-201 auditorija, Ateties g. 20, Vilnius
Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas kartu su partneriais – Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetu, Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, VO „Gelbėkit vaikus“, Artūro Noviko džiazo mokykla, UAB „Tavo mokykla“ 2022 m. birželio 1 dieną kviečia kartu paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Jai pažymėti organizuojami trys vaikų konkursai (pranešimų, piešinių, vaizdo klipų) ir konferencija „Lietuvos vaikų balsas“.
 
Konkursų ir konferencijos tikslas – suteikti vaikui galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę jam rūpimais klausimais ir atkreipti suaugusiųjų, ypač politikų, dėmesį į vaikų nuomonę, kuri ne visada girdima ir išklausoma. Vaikai kviečiami dalyvauti pranešimų ir / arba piešinių ir / ar vaizdo klipų konkursuose. Šių metų konferencijos tema „Mano laiškas ...“ atveria vaikui galimybę, kreipiantis į konkretų asmenį, asmenų grupę, organizaciją (pvz., mamą, tėtį, mokytoją, draugą, klasę, žinomą sportininką, menininką, politiką, muzikos atlikėją ar grupę ir t. t.), išsakyti kas jam rūpi.
Darbai (pranešimai, piešiniai, vaizdo klipai) organizatoriui pateikiami konkursų nuostatuose nurodyta tvarka iki 2022 m. gegužės 16 d.
 
Nuoroda į konkurso dalyvio registracijos anketą https://forms.office.com/r/tGbPCGSQYm.
 
Visi vaikai, nepriklausomai nuo to, ar dalyvauja konkursuose ar ne, taip pat juos lydintys suaugusieji kviečiami dalyvauti vaikų konferencijoje „Lietuvos vaikų balsas“, kuri vyks 2022 m. birželio 1 dieną Mykolo Romerio universitete adresu Ateities g. 20, I-201 aud. Vilnius.
 
Registruotis į konferenciją galima paspaudus šią nuorodą: https://forms.office.com/r/tGbPCGSQYm.
 
Registracija į renginį vyksta iki 2022 m. gegužės 23 d.
 
Konferencijos dalyviai (jų teisėti atstovai) sutinka:
• kad konferencija būtų fotografuojama, filmuojama ir transliuojama per masines informacijos priemones;
• visa foto ar video medžiaga (vaiko atvaizdas, kalba ir veiksmai) su asmeniniu atvaizdu būtų atgaminama, perleidžiama, demonstruojama ar kitaip viešinama.
 
Daugiau informacijos apie konkursų sąlygas pateikiama http://vaikubalsas.mruni.eu/.
Kilus klausimams galima pasiteirauti el. paštu: lietuvosvaikubalsas@mruni.eu.
Konferencijos puslapis http://vaikubalsas.mruni.eu/.


Galerija