Kibernetinio saugumo profesoriaus Matthew Warreno (Australija) atvira paskaita „Australian Cyber Security Strategy: Lessons Learned and Observations“ - MRU
Kalendorius

Balandžio 22
Kibernetinio saugumo profesoriaus Matthew Warreno (Australija) atvira paskaita „Australian Cyber Security Strategy: Lessons Learned and Observations“
22 d. 10:00 val., 22 d. 11:00 val.
MS Teams platforma

Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo  fakultetas 2021 m. balandžio 22 d. 10 val. kviečia  į susitikimą su Australijos RMIT centro direktoriumi profesoriumi Matthew Warrenu. Profesorius skaitys paskaitą „Australian Cyber Security Strategy: Lessons Learned and Observations“.

Profesorius Matthew Warren yra kibernetinio saugumo ir kompiuterinės etikos srities mokslinis tyrėjas ir praktikas, plačiai žinomas nuomonės formavimo lyderis kibernetinio saugumo ir kompiuterinės etikos srityse. Jo ekspertinė nuomonė ir vertinimai kibernetinio saugumo, kibernetinio saugumo valdymo, saugumo rizikos analizės, ypatingos svarbos infrastruktūros objektų apsaugos, žmogaus saugumo ir kibernetinės inovacijos srityse publikuojami skirtingose pasaulio šalyse. Šiuo metu jis vadovauja Australijos RMIT, kuris yra pasaulinio lygio tarpdisciplininis kibernetinio saugumo tyrimų centras.

Profesorius yra gavęs daugybę dotacijų ir apdovanojimų iš nacionalinių ir tarptautinių finansavimo įstaigų. Jis pritraukė daugiau nei 141 mln. USD MTEP finansavimui, įskaitant Australijos tyrimų tarybą (ARC) „Discovery and Linkage“ dotaciją, ARC tinklo ir Australijos vyriausybės CRC finansavimą, EPSRC finansavimą iš JK, ES mokslinių tyrimų dotaciją ir Pietų Afrikos nacionalinio tyrimų fondo finansavimą.

Susitikimas vyks anglų kalba, planuojama trukmė iki 1 val. 

Atviros paskaitos MS Teams aplinkoje NUORODA 

Visus norinčius dalyvauti atviroje paskaitoje kviečiame užpildyti REGISTRACIJOS FORMĄ Galerija