Doc. dr. Marios Manuelos Mendes vieša paskaita: „Rasizmo ir populizmo tyrimas: kokybinis požiūris“ - MRU
Kalendorius

Gegužės 18
Doc. dr. Marios Manuelos Mendes vieša paskaita: „Rasizmo ir populizmo tyrimas: kokybinis požiūris“
18 d. 10:45 val., 18 d. 12:15 val.
II-233 aud., Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius

Gegužės 18 d., ketvirtadienį įvyks Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Komunikacijos instituto organizuojama vieša paskaita su doc. dr. Maria Manuela Mendes. Paskaitos tema „Rasizmo ir populizmo tyrimas: kokybinis požiūris“ (angl. “Investigating racism and populism: a qualitative approach”). Renginys vyks anglų kalba.

M.M. Mendes yra Lisabonos universiteto dėstytoja ir tyrėja. Jos mokslinių interesų sritys apima imigracijos, įvairovės ir miesto erdvių, skurdo ir socialinės atskirties, vietos plėtros ir socialinio būsto politikos tyrimus. Tyrėja specializuojasi ir dalinsis patirtimi, kaip vykdyti kokybinius dalyvaujamuosius metodus.

Ji taip pat skaitys paskaitas magistrantūros programų studentams. Gegužės 17 d., 18:00 val. ir gegužės 18 d., 18:00 val., III-413 auditorijoje. M.M. Mendes ves paskaitas ir seminarus tema „Kokybiniai tyrimai: reikšmės ir galimybės, pavyzdžiai, vaizdiniai metodai“ (angl. “Qualitative research: meanings and potentialities, examples, visual methods”.

Renginio laikas: 10:45 val.

Vieta: II-233 aud., Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius.

Kviečiame dalyvauti.