Diskusija „Moterų lyderystė tarptautinėje arenoje: kėdė prie stalo ar teisė priimti sprendimus?“ - MRU
Kalendorius

Sausio 25
Diskusija „Moterų lyderystė tarptautinėje arenoje: kėdė prie stalo ar teisė priimti sprendimus?“
25 d. 14:00 val., 25 d. 16:00 val.
Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius, Centrinių rūmų auditorija, C- I-414
Sausio 25 dieną UNESCO paskelbė Tarptautine moterų daugiašaliuose santykiuose dieną, siekiant atkreipti dėmesį į moterų vaidmenį formuojant tarptautinę politiką ir paskatinti moterų atstovavimą daugiašaliuose santykiuose.
 
Pirmą kartą minimos dienos proga maloniai kviečiame į diskusiją „Moterų lyderystė tarptautinėje arenoje: kėdė prie stalo ar teisė priimti sprendimus?“. Diskusijoje patirtimi dalinsis daug nuveikusios tarptautinėse organizacijose ir dar tik pradedančios savo profesinę karjerą moterys.
 
Renginys skatins dialogą tarp kartų ir kvies aktyviai dalyvauti visus renginio svečius, ypač studentes ir karjeras dar tik planuojančias moteris ir merginas. Diskusijos tikslas – aptarti iššūkius, su kuriais susiduria tarptautinės karjeros siekiančios moterys, paskatinti daugiau Lietuvos merginų ir moterų aktyviau dalyvauti ginant Lietuvos interesus daugiašaliuose formatuose ir sprendžiant globalias problemas.
 
Diskusijoje dalyvaus:
  • Rasa Juknevičienė, Europos Parlamento narė, Kovo 11-osios Akto signatarė;
  • Prof. dr. Lyra Jakulevičienė, Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos dekanė;
  • Ona Vyšniauskaitė, Jungtinės Karalystės kultūrinės diplomatijos organizacijos – Britų tarybos Lietuvoje vadovė;
  • Kristina Belikova, Lietuvos Respublikos Prezidento patarėja.
Diskusiją moderuos žurnalistė Živilė Kropaitė.
 
Sveikinimo žodį tars MRU rektorė, Europos universitetų rektorių moterų asociacijos (EWORA) tarybos narė prof. dr. Inga Žalėnienė ir Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos generalinė sekretorė Miglė Mašanauskienė.
 
Diskusija vyks 2023 m. sausio 25 d. 14 val. Mykolo Romerio universitete, Ateities g. 20, Vilniuje, Centrinių rūmų auditorijoje, C- I-414. Kviečiame aktyviai dalyvauti diskusijoje, dalintis savo įžvalgomis ir rekomendacijomis!
 
Registracijos nuorodą galima rasti čia.
 
Renginio organizatoriai: Mykolo Romerio universitetas, Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriatas, Moterų informacijos centras, VšĮ Ribologija.
 
Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.


Galerija