Daliaus Jonaičio paveikslų paroda „Darbo Skelbimas €5000 į rankas, tinka ir studentai“ - MRU
Kalendorius

Kovo 24
Daliaus Jonaičio paveikslų paroda „Darbo Skelbimas €5000 į rankas, tinka ir studentai“
24 d. 09:00 val., 24 d. 17:00 val.
Centrinė Rotondinė, Ateities g. 20, Vilnius

Mykolo Romerio universitete (MRU) nuo kovo 24 dienos, centrinėje Rotondinėje, Ateities g. 20, Vilniuje organizuojama paveikslų paroda „Darbo skelbimas €5000 į rankas, tinka ir studentai“. Šiuolaikinio meno atstovas Dalius Jonaitis kviečia į išskirtinę autorinių darbų parodą apjungiančią tobulumą ir neišbaigtumą. Kaip ir gyvenime mes turime tobulas akimirkas, kurias norime rėminti ir tas kitas, kurias geriau nugrūsime į rūsį, tačiau čia jas išvysite nuogas.

Parodoje susitinka juoda ir balta, džiaugsmas ir nusivylimas, kaip atspindys pasaulyje ir mumyse esančio dualizmo.

Parodos erdvėje bus pristatomi 8 ekspresyvūs ir dėmesį atkreipiantys paveikslai. Tai ne nepabaigti, chaotiški, ryškūs ir ambicingi meno kūriniai, simbolizuojantys sunkumus bei banguotą kelią į sėkmę.

Gretutinėje erdvėje eksponuojami skirtingos stilistikos paveikslai, kaip kontrastas, parodantis pastangų, kantrybės, bei įgūdžių rezultatą.

Parodos idėja - atkreipti dėmesį į tai kas vyko iki paveikslų rėminimo, o tai: sunkios akimirkos, gilūs išgyvenimai, neužtikrintumas ir kitos kliūtys, kurios erzina, neramina, blaško, bet kartu yra neatsiejama sėkmės dalis.

Parodos autorius Dalius Jonaitis - 11 metų kūręs ir gyvenęs Jungtinėje Karalystėje. Turi biznio vadybos, kraštovaizdžio dizainerio diplomus, po studijų susidomėjo meditacija.Galerija