Besimokančiojo tapatybės nustatymas. Duomenų apsauga, etika internete - MRU
Kalendorius

Sausio 18
Besimokančiojo tapatybės nustatymas. Duomenų apsauga, etika internete
18 d. 15:00 val., 18 d. 16:00 val.
Nuotolinis susitikimas

2023 m. sausio 18 d. (trečiadienį) 15 val. maloniai Jus kviečiame į seminarą MS TEAMS platformoje. 

Seminaro metu bus pristatytos besimokančiojo tapatybės nustatymo galimybės, nuotoliniu būdu vykstančiuose atsiskaitymuose, įvertinant duomenų apsaugą, siejant asmens identifikavimo proceso scenarijus su galimomis panaudoti techninėmis galimybėmis ir bendruoju duomenų apsaugos reglamentu. 

Seminaro pranešėjas VDU Informatikos fakulteto Taikomosios informatikos katedros lektorius Vytautas Barzdaitis. Savo studentus ir būsimus mokytojus jis skatina ieškoti informacinių technologijų optimalių sprendimų mokykloje ir įvairiose gyvenimo situacijose. Jis yra UAB Adroiti, užsiimančios kompiuterių programavimo veikla, vadovas, VšĮ Edulandas įkūrėjas, kurio veikla – tarpdalykinis integruotas STEM ugdymas, leidžiantis vaikams ugdyti STEM raštingumą, domėtis mokslu ir atskleisti savo talentus.  

Daugiau informacijos apie lektorių ir seminarą rasite LieDM naujienose. 

Registracija į seminarą čia. Nuoroda į seminarą bus atsiųsta užsiregistravusiems.  

Taip pat šio seminaro dalyvių laukia ir dar viena naujovė bei pridėtinė vertė. Jiems bus išduoti skaitmeniniai ženkleliai, žymintys jų dalyvavimą seminare, aptartas išdavimo procesas ir pristatytos skaitmeninių ženklelių talpinimo į tarptautinę platformą galimybės. 

Seminaro trukmė 1 val.