Azartinių lošimų paplitimas Lietuvoje, jo pokyčiai ir poveikis socialinei gerovei - MRU
Kalendorius

Birželio 08
Azartinių lošimų paplitimas Lietuvoje, jo pokyčiai ir poveikis socialinei gerovei
08 d. 10:00 val., 08 d. 12:00 val.
Saltoniškių g. 9B, Vilnius

Mielai kviečiame šių metų birželio 8 dieną, 10 val. į tęstinio Mykolo Romerio universiteto (MRU) tyrėjų komandos tyrimo „Azartinių lošimų paplitimas Lietuvoje, jo pokyčiai ir poveikis socialinei gerovei“ rezultatų pristatymą.

Kaip keičiasi lošimo įpročiai? Kas aktyviausiai naudojasi lošimų paslaugomis ir kur išleidžia daugiausia pinigų? Kiek Lietuvoje yra dėl lošimo problemų turinčių asmenų?

Pristatyme dalyvaus MRU tyrėjų komandos atstovai prof. dr. G. Navaitis, prof. dr. V.Indrašienė, prof. dr. R.Prakapas, prof.dr. O. Merfeldaitė, doc. dr. V.Jegelevičienė, doc. dr. A. Railienė ir visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų UAB „Vilmorus" direktorius, dr. V. Gaidys.

Pristatymas vyks BNS spaudos konferencijų salėje (Saltoniškių g. 9B, Vilnius), renginio vietos „Google Maps“ nuoroda (čia).

Vietų skaičius ribotas, prašome apie savo dalyvavimą pranešti el. paštu gedimin.n@post.5ci.lt.

Pristatymas bus filmuojamas ir transliuojamas internetu, todėl negalintiems dalyvauti gyvai sudarysime galimybę stebėti ir klausimus užduoti nuotoliniu būdu (prisijungimo instrukciją pateiksime visiems užsiregistravusiems).