Asmens duomenų apsauga socialiniuose tinkluose: kaip elgtis norint dalintis informacija ir viešinti duomenis? - MRU
Kalendorius

Rugsėjo 23
Asmens duomenų apsauga socialiniuose tinkluose: kaip elgtis norint dalintis informacija ir viešinti duomenis?
23 d. 11:00 val., 23 d. 11:30 val.
MRU Youtube paskyroje

Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba ir Mykolo Romerio universitetas kviečia į gyvą diskusiją apie asmens duomenų apsaugą socialiniuose tinkluose: „ASMENS DUOMENŲ APSAUGA SOCIALINIUOSE TINKLUOSE: KAIP ELGTIS NORINT DALINTIS INFORMACIJA IR VIEŠINTI DUOMENIS?“

Kviečiame visus socialinių tinklų naudotojus jungtis į gyvą diskusiją, kurios metu galėsite išsakyti savo klausimus, kylančius dėl asmens duomenų publikavimo socialiniuose tinkluose nuotraukų, įrašų, komentarų ir kitų online formų pavidalu.

Diskutuosime, kokią informaciją galima viešinti ir ja dalintis socialiniuose tinkluose be apribojimų, o kada reikia įvertinti papildomas aplinkybes, tokias kaip viešinamų duomenų pobūdis, viešinimo tikslas, privatumo nustatymai ir pan., tam, kad nepažeistume teisės aktų reikalavimų. Nagrinėsime praktinius asmens duomenų viešinimo socialiniuose tinkluose atvejus ir kartu ieškosime atsakymų į socialinių tinklų naudotojų dažniausiai užduodamus bei Jums kylančius klausimus. Paaiškinsime, kur ieškoti informacijai, kilus klausimams dėl duomenų apsaugos socialiniuose tinkluose: pvz., kokius vaizdo įrašus galima kelti į Youtube? Kokiais įrašais apie kitus asmenis ir kokiomis sąlygomis galime dalintis Facebook, Linkedin‘e, TikTok ir kituose socialiniuose tinkluose?

Susitinkame 2021 m. rugsėjo 23 d. 11 val. (trukmė: 30 min.)

Renginį ves doc. dr. Salvija Mulevičienė ir Aliona Gaidarovič.

Renginio transliacija MRU Youtube paskyroje - https://youtu.be/ML5ZP_l3jzc

Šis renginys yra sudėtinė ES finansuojamo projekto: „Darna ar konfliktas: įtampos tarp teisės į asmens duomenų apsaugos ir saviraiškos bei informacijos laisvės šalinimo link“ (originalus pavadinimas anglų kalba: „Connecting not conflicting: removing the tension between personal data protection and freedom of expression and information“ — CONCON) dalis.
Projekto Partneriai: Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba ir Mykolo Romerio universitetas.

Projektas „ConCon“ iš dalies finansuojamas pagal Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programą (2014-2020). Renginyje pateikiama tik projektų vykdytojų nuomonė. Jie visiškai atsako už turinį. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės dėl poveikio, kurį gali sukelti šiame renginyje pateikta informacija.