Sportas ir sveikata - MRU

Sportas ir sveikata

Sveikatingumo ir sporto skyrius – stiprink savo sveikatą ir žinias!

Nedvejok – junkis prie sveikatą stiprinančių treniruočių, komandų ar aukšto meistriškumo sporto šakų:

  • Grupinės treniruotės ir komandinės treniruotės (zumba, pilates, joga, karate, tinklinis, pickleball)
  • Treniruoklių salė
  • Aukšto meistriškumo sportininkų rengimas (sambo, dziudo, jėgos trikovė, šachmatų komanda, vaikinų krepšinio komanda, vaikinų futbolo komanda, merginų tinklinio komanda)
  • Šachmatų klubas
  • Žygeivių klubas
  • Sveikatingumo, sporto renginiai ir varžybos
  • Pirmosios pagalbos mokymai

Sek naujienas Bendruomenės gerovės centro Facebook paskyroje

Registruokis į treniruotes: https://bookwhen.com/mrusports

Treniruoklių salės rezervacija: informuojame, kad nuo liepos 2024 m. liepos 5 d. iki 2024 m. rugpjūčio mėn. MRU treniruoklių salė nedirbs. Salės rezervacijos sistema www.bookwhen.com/mrusales yra sustabdyta. Dėl galimybės naudotis MRU treniruoklių sale nuo rugpjūčio mėn. prašome kreiptis spc@mruni.eu

Dėl sportų salių (mažoji sporto salė, didžioji sporto salė) rezervacijų prašome kreiptis darbo dienomis ir darbo valandomis skambinant telefonu: +37064502017, arba spc@mruni.eu

Mykolo Romerio Universiteto sporto erdvių vidaus taisyklės lankytojams (PDF)

Turi klausimų? spc@mruni.eu

Sporto ir treniruoklių salės

TRENIRUOKLIŲ SALĖ

MRU Bendruomenė turi galimybę rezervuoti MRU treniruoklių salę, kurioje galima atlikti kardio ir jėgos treniruotes, naudojantis esama sporto įranga (kalanetikos kamuoliai, svareliai) ir treniruokliais (jėgos staklės, kardio, irklavimo, elipsiniai treniruokliai, stacionarūs dviračiai).

MRU treniruoklių salės rezervacija: https://bookwhen.com/mrusales

SPORTO SALĖ

MRU Bendruomenė taip pat turi galimybę rezervuoti MRU sporto salę, kurioje galima žaisti komandinius žaidimus (krepšinis, tinklinis, badmintonas ir kt.) ar užsiimti individualia sporto veikla su kolegomis ar kursiokais.

MRU kitų sporto salių rezervacija el. paštu: spc@mruni.eu 

Sveikatingumo ir sporto veiklos

MRU bendruomenei siūlome šias treniruotes:

JOGA

Giliai įkvėpk ir iškvėpk! Leisk sau sustoti, pajausti ir pabūti šioje akimirkoje. Kiekvieną antradienį 12:00 val. kviečiu Tave patirti. Patirti save per taisyklingą kvėpavimą, jogos praktiką ir tobulą atsipalaidavimą. Užsiėmimų metu mokysimės taisyklingai atlikti pagrindines jogos asanas, kvėpavimų technikų, meditacijos bei patirsime tobulą atsipalaidavimą (shavasaną). Ši energinga jogos praktika pažadins ir sušildys kūną, nuramins mintis bei suteiks stiprybės tiek fizine, tiek mentaline prasme. Tikroji jogos praktika prasideda nulipus nuo jogos kilimėlio, kada leidžia išgirsti, pajausti save ir pasimėgauti dabarties akimirka.

Gintarė Frišmantaitė – sertifikuota RYT 200 tarptautinio lygio Yoga Alliance jogos mokytoja. Gintarės pažintis su joga prasidėjo daugiau nei prieš 10 metų. Jogos mokytoja paskatino tapti didžiulis susidomėjimas ir patiriama nauda. Gintarė siekia, kad kuo daugiau žmonių skirtų laiko sau, sustotų ir pasimėgautų esama akimirka, padėti ir parodyti kitiems, kaip per gilesnį savo kūno pajautimą ir kryptingą minčių nuteikimą pasiekti savo vidinę galią ir gyventi džiaugsmingai, lengvai bei sveikai.

 
Užsiėmimai vyksta antradieniais 12:00-13:00 val. CR-II-104 imtynių salėje.

TINKLINIO TRENIRUOTĖS SU TRENERIU

Išmok žaisti tinklinį arba lavink jau turimus savo įgūdžius kartus su MRU tinklinio komandos trenere Diana Šuopytė-Četkauskienė. Tinklinio mylėtojai renkasi kiekvieną antradienį, ketvirtadienį 18:30-20:30 II-105 salėje, kurioje kiekvienas ne tik turės galimybę savo turimus įgūdžius lavinti kartu su profesionalia trenere, bet ir gaus galimybę pasivaržyti su bendraminčiais, kurie mėgaujasi žaisdami tinklinį.

Registracija: www.bookwhen.com/mrusports

KYOKUSHIN KARATE

Kyokushin karatė – kovinis, o ne sportinis karatė. Kyokushin karate apjungia tradicinio karatė, tailando ir klasikinio bokso elementus kas leidžia jai būti labai universalia sporto šaka, bet su giliomis karate tradicijomis. Šio stiliaus privalumas, jog varžybų metu draudžiami smūgiai ranka į veidą, kas įtakoja galvos traumų retumą, ko nepavyks išvengti užsiimant muay thay ar boksu.

Kyokushin karate lavina ne tik fizinę jėgą, kūno vikrumą ir ištvermę, bet ir dvasinį tobulėjimą, charakterį bei pasitikėjimą savimi.

Karate kyokushin suteikia visą spektrą galimybių: nuo sveikatinimo ir savigynos iki profesionalios sportinės karjeros ir aukšto meistriškumo lygio. 

Treneris Mantas Laurinaitis – daugkartinis Lietuvos karate čempionatų prizininkas padės MRU bendruomenės nariams susipažinti su kyokushin karate kovos menu.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais 12:00-13:00 val. CR-II-104 imtynių salėje.
 
PILATES
 
Prisijunk prie treniruočių trečiadieniais 15:00 val. II-104 imtynių salėje.
Trenerė Simona Parnarauskienė (simona@align-pilates.lt, +370 66905912)

PICKLEBALL’AS

Picklelball‘as – sparčiai populiarėjanti padelio sporto šaka, jungianti teniso, badmintono ir stalo teniso elementus. Šis žaidimas yra greito tempo, jį lengva išmokti ir nepaprastai smagu žaisti dėl ilgų mušinėjimų, vykstančių žaidimo metu. Picklelball‘as dažniausiai žaidžiamas kaip dvejetų mačas. Vienetų mačai taip pat yra labai populiarūs ir įdomūs žaidėjams, ieškantiems didesnių iššūkių.

Pickelball‘o aikštelės dydis lygiai toks pat kaip badmintono. Raketė – kitokia nei teniso, trumpa, be stygų. Oficialus picklelball‘o aikštelės paviršius – kieta teniso danga, bet privalumas tas, kad galima varžytis ir kitose erdvėse su tvirtu pagrindu: teniso kortuose, krepšinio arenose, ant asfalto.

Prisijunk prie Picklelball’o žaidimų ketvirtadieniais 09:00-16:00 val. I-116 sporto salėje.
Registracija:
https://bookwhen.com/mrusports

ZUMBA

Zumba – naujausia fitneso ir šokių rūšis; tai aerobinių šokių programa, įkvėpta kelių Lotynų ir Amerikos stiliaus šokių formų, tokių kaip hip-hop ir salsa. Šiuo metu visame pasaulyje yra 200 000 Zumba šokių užsiėmimų vietų 180 šalių. Skirtingai nuo tradicinių kūno rengybos užsiėmimų, kur girdisi ūžesys, Zumba šokių užsiėmimuose girdėsite lotynišką muziką.

Zumba yra ispaniškas žodis, reiškiantis greitai ir greitai judėti. Zumba šokio idėją sugalvojo Kolumbijos šokėjas Alberto Beto Perezas. Jis pradėjo lankyti pamokas 90-aisiais savo šalyje. Tačiau oficialiai šokių klases jis įkūrė 2001 metais JAV.

MRU Zumbos treniruotes veda ilgametę patirtį turinti choreografė Dalė Maskoliūnienė. Zumba – tai užkrečiančios treniruotės, kuriose ne tik atsipalaiduosite, bet ir gerinsite savo fizinę formą! Treniruotė labai dinamiška, tad čia tikrai nebus kada nuobodžiauti – muzika nuolat keičiasi, mankštos tempas – taip pat. Į treniruočių programą įtraukti aerobikos elementai kaitaliojami su pasaulyje itin populiarių šokių ritmais: salsos, čia čia, regetono, kumbijos, merengės, sambos, hip – hop`o, tango.

MRU Zumbos užsiėmimuose Jūs mokysitės iš geriausių savo srities profesionalų, leisite laiką bendraminčių kompanijoje, išmoksite šokti ir daryti mankštą vienu metu. MRU Zumbos užsiėmimuose muzikos ir šokio pagalba lavinsite savo emocinį intelektą, koordinaciją, ritmo pojutį bei klausą. Taip pat stiprinsite raumenis, gerinsite širdies veiklą ir stiprinsite pasitikėjimą savimi!

Prisijunk prie Zumbos užsiėmimų antradieniais 17:00-18:00 val. III-023 sporto salėje.
Registracija: https://bookwhen.com/mrusports

 

MRU moterų tinklinio komanda

Trenerė – Diana Šuopytė-Četkauskienė

El. paštas: diana.cet@mruni.eu,

Tel. nr.: Diana Šuopytė-Četkauskienė: +370 663 62117

 

 

 

 

 

Rytas-2 - MRU | vyrų krepšinio komanda

Treneris – Laurynas Samėnas

Treneris asistentas – Andrius Gaidys

Komandos vadovas: Matas Urbonas

Tel. nr.: +37067844911

El. paštas: matas@bcvilnius.lt

Vilniaus „Rytas-MRU“ – jauniausioji „Ryto“ piramidės komanda, kuri rungtyniauja Regionų krepšinio lygos B divizione ir Sostinės krepšinio lygos A divizione. „Rytas-2 – MRU“ komandoje žais aštuoniolikmečiai ir jaunesni „Ryto“ krepšinio piramidės krepšininkai.

MRU vyrų krepšinio komanda

Treneris – Mindaugas Sakalauskas

El. paštas: sakalauskas11@gmail.com,

Tel. nr: Mindaugas Sakalauskas: +370 699 89071

 

 

 

MFA Žalgiris - MRU | moterų futbolo komanda

Treneriai: Vytautas Lukša, Bogdan Lukashenko

Komandos vadovas – Svajūnas Stravinskas

Tel. nr.: Svajūnas Stravinskas: +37060211172

2020 m. Lietuvos moterų futsalo (salės futbolo) čempionės

MFA Žalgiris-MRU

MRU sambo ir dziudo komanda

Treneris Algis Mečkovskis

El. paštas: meckovskis@mruni.eu,

Tel. nr.: +370 686 16093

Sambo:

2021 m. Pasaulio combat sambo čempionatas: Eimontas Vaikasas (3 vieta)

2021 m. Lietuvos čempionatas: Eimontas Vaikasas (2 vieta), Vitalijus Diro (5 vieta), Lukaš Dubovski (7 vieta), Andrius Radevičius (7 vieta)

2021 m. Lietuvos jaunimo čempionatas: Lukaš Dubovski (5 vieta)

2021 m. Vilniaus miesto čempionatas: Ema Šeniauskaitė (1 vieta)

Dziudo:

Lietuvos čempionatas: Aleksandra Kostojanskaja (1 vieta), Ema Šeniauskaitė (3 vieta)

Lietuvos studentų čempionatas: Aleksandra Kostojanskaja (1 vieta), Eivinas Žemaitaitis (1 vieta), Ema Šeniauskaitė (2 vieta), Vitalij Diro (5 vieta), Suren Karapitian (5 vieta), Andrius Radevičius (7 vieta)

MRU jėgos trikovės komanda

Treneris Petras Lazdauskas

El. paštas: petraslazdauskas@gmail.com,

Tel. nr.: +370 686 10275

Komandos pasiekimai:

2021 m. Lietuvos studentų jėgos trikovės čempionai: Karina Blaževič, Danielė Einorytė, Tadas Mikšys ir Jokūbas Stasiulis.

2021 m. Lietuvos jaunimo čempionai: Danielė Einorytė, Tadas Mikšys.

2021 m. Lietuvos čempionai (suaugusiųjų grupėje): Karina Blaževič ir Jokūbas Stasiulis. Lietuvos čempionas (veteranų grupėje) Virginijus Kanapinskas

MRU šachmatų komanda

Treneris – Vaidas Sakalauskas

El. paštas: vaidassakalauskas@mruni.eu

Tel. nr.: Vaidas Sakalauskas: +370 650 86926

 

Komandos pasiekimai:

2022m. – Lietuvos šachmatų lyga – aukso medaliai 

2022 m. Lietuvos studentų čempionatas – komandinė rungtis-aukso medalis 

2022 m. SELL žaidynės(Ryga) – komandinė rungtis-aukso medalis 

2022 m. EUSA žaidynės Lodzė(Lenkija) – komandinė žaibo šachmatų rungtis-aukso medalis 

2021 m. Lietuvos komandinės žaibo šachmatų pirmenybės – aukso medaliai.  

2021 m. – Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės – aukso medaliai 

2021 m. pirmasis FIDE pasaulio universitetų „Žaibo“ šachmatų internetinis čempionatas, 13-16 vietos

2019 m. Lietuvos vyrų čempionatas, Tomas Laurušas, 1 vieta, Andrius Brazdžionis, 2 vieta

2019 m. Europos šachmatų klubų taurė (Juodkalnija), 16 vieta

Lietuvos šachmatų lyga: 2019-2020 m. 1 vieta, 2021 m. 2 vieta

2019-2020 m. Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės, 1 vieta

2019-2020 m. Lietuvos komandinės žaibo šachmatų pirmenybės, 1 vieta