Sportas ir sveikata

MRU Bendruomenės gerovės centro Sveikatingumo ir sporto skyrius kviečia MRU bendruomenę prisijungti prie sporto veiklų, įvairių treniruočių ir užsiėmimų bei aktyviai leisti laiką MRU sporto erdvėse. Studentai taip pat kviečiami prisijungti prie Universiteto vyrų ir moterų krepšinio, moterų tinklinio, moterų futbolo, imtynių, jėgos trikovės ir šachmatų komandų.

Sek naujienas Bendruomenės gerovės centro Facebook paskyroje!

Treniruoklių salės rezervacija: https://bookwhen.com/mrusales

Registracija į grupinius sporto užsiėmimus: https://bookwhen.com/mrusports

Sporto ir treniruoklių salės

TRENIRUOKLIŲ SALĖ

MRU Bendruomenė turi galimybę rezervuoti MRU treniruoklių salę, kurioje galima atlikti kardio ir jėgos treniruotes, naudojantis esama sporto įranga (kalanetikos kamuoliai, svareliai) ir treniruokliais (jėgos staklės, kardio, irklavimo, elipsiniai treniruokliai, stacionarūs dviračiai).

MRU treniruoklių salės rezervacija: https://bookwhen.com/mrusales

SPORTO SALĖ

MRU Bendruomenė taip pat turi galimybę rezervuoti MRU sporto salę, kurioje galima žaisti komandinius žaidimus (krepšinis, tinklinis, badmintonas ir kt.) ar užsiimti individualia sporto veikla su kolegomis ar kursiokais.

MRU kitų sporto salių rezervacija el. paštu: spc@mruni.eu 

Sveikatinimo ir sporto veiklos

Registracija į grupinius sporto užsiėmimus: https://bookwhen.com/mrusports

MRU bendruomenei siūlome šias nemokamas sporto treniruotes:

JOGA SU MILANA

Įsivaizduokite save kasdien kūrybingus, veiklius ir kupinus energijos. Įsivaizduokite save kasdien nuostabiai besijaučiančius savo pačių kūnuose ir leidę širdžiai džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. 
Milana Yoga – gyvenimo būdas išplečiantis, sveikos gyvensenos, pozityvaus mąstymo ir tikro džiaugsmo ieškojimo ribas. 
Milana Jašinskytė – Milana Yoga studijos įkūrėja ir Holistinės gyvensenos bei dvasinio intelekto koučerė: „Per jogos praktiką aš ne tik susigrąžinau tai, ko norėjau, bet ir nesitikėdama sulaukiau visokiariopų stebuklų – mano kūnas tapo sveikesniu nei bet kada anksčiau. 2015 metais Kalifornijoje tapau jogos mokytoja, pradėjau aktyviai dalintis žiniomis bei sertifikuoti jogos mokytojus Lietuvoje pagal tarptautinę Yoga Alliance programą. Mano mokytojai: Mark Stephens, Shiva Rea, Elena Brower, Alan Wallace, Ala Tamulienė. 
Be jogos filosofijos, klasėse integruojamos emocinio intelekto, neuro mokslo, psichologijos, dvasinio intelekto žinios”. 
Užsiėmimai vyks trečiadieniais 11:30-12:30 CR-II-104 auditorijoje.

NIRVANA FITNESS

Nirvana Fitness – tai kvėpavimo mankšta ir natūralus būdas pašalinti stresą, nerimą ir lėtinį skausmą, detoksikuoti kūną ir protą per kasdienę oksigenacija (kūno prisotinimą deguonimi) ir prailginti gyvenimo trukmę.

Trenerė Jolanta Gedvilienė (j.gedviliene@mruni.eu, +370 613 52552)
Treniruotė vyksta II-104 sporto salėje.

Naujiena! ŠIAURIETIŠKAS ĖJIMAS

Šiaurietiškas ėjimas (Nordic Pole Walking) – yra vidutinio intensyvumo mankšta, naudojanti specialiai šiam ėjimui sukurtas lazdas. Lazdos yra reikalingos tam, kad mankštintųsi ne tik apatinės kūno dalys, kaip įprasta vaikščiojant, bet ir viršutinės. Nors ši mankštos forma atsirado Suomijoje, vis daugiau žmonių pasaulyje renkasi šiaurietišką ėjimą dėl savo paprastumo ir teigiamo poveikio sveikatai.

Išbandyk Šiaurietišką ėjimą kartu su MRU bendruomenės nariais kiekvieną antradienį 12:30. Registruokis čia – https://bookwhen.com/mrusports#focus=ev-slod-20220329123000

Nori pasivaikščioti atskirai? Registruokis čia ir paėmęs lazdas iš budinčio prasivaikščiok vienas.

Trenerė Jolanta Gedvilienė (j.gedviliene@mruni.eu, +370 613 52552)

PILATES

​Pilates – tai lėto tempo, saugi mankšta giliesiems raumenims stiprinti. Šiais užsiėmimais gerinamas sąnarių paslankumas, raiščių elastingumas, raumenų balansas, tinka reabilitacijai po traumų.

Trenerė Jolanta Gedvilienė (j.gedviliene@mruni.eu, +370 613 52552)
Treniruotė vyksta II-104 sporto salėje.

TINKLINIO TRENIRUOTĖS SU TRENERIU

Išmok žaisti tinklinį arba lavink jau turimus savo įgūdžius kartus su MRU tinklinio komandos trenere Diana Četkauskienė. Tinklinio mylėtojai renkasi kiekvieną ketvirtadienį 17:30-18:30 II-105 salėje, kurioje kiekvienas ne tik turės galimybę savo turimus įgūdžius lavinti kartu su profesionalia trenere, bet ir gaus galimybę pasivaržyti su bendraminčiais, kurie mėgaujasi žaisdami tinklinį.

 

 

 

 

KARATE

coachKaratė – nuostabus menas, jungiantis dvasios stiprybę ir kūno vikrumą. Karatė galima apibūdinti kaip savigynos būdą kaip savo fizinio pasiruošimo ir koordinacijos tobulinimo priemonę. Tai sporto šaka, kuri padeda sumažinti įtampą ir agresiją, priemonė, padedanti vystyti ištvermingumą, pasiaukojimo savybes ir, galiausiai, karatė – tai gyvenimo filosofija ir gyvenimo būdas.

Trenerė Margarita Čiuplytė – MRU alumnė, daugkartinė Europos bei Pasaulio kyokushin čempionė padės MRU bendruomenei išbandyti bei atrasti karate sportą.

Prisijunk penktadieniais nuo 12:30 iki 13:30 II-104 salėje.

 

BADMINTONAS
Informacija ruošiama.

BĖGIMO KLUBAS

Nuo 2022 m. vasario mėnesio universitete startuoja bėgimo klubas, kuris praplės fizinio aktyvumo veiklų kiekį ir padės kiekvienam bėgiojančiam, o gal norinčiam pradėti bėgioti, pagerinti savo bėgimo įgūdžius, sudaryti treniruočių planus ir, žinoma, pažinti bendraminčius, su kuriais atstovausite Mykolo Romerio universitetą bėgimo renginiuose. 
Bėgimo treneris, profesionalus sportininkas, Lietuvos jaunimo čempionas, suaugusiųjų Lietuvos čempionato prizininkas, Rokas Ašmena, padės kiekvienam pajausti bėgimo malonumą, ves grupines bėgimo treniruotes, sudarys individualius bėgimo planus kiekvienam norinčiam.  
Pirmas žingsnis, norint prisijungti prie “MRU Bėgimo klubo” – trumpa registracija. Su kiekvienu bus susisiekta, ir kartu rasime tinkamiausią bėgimo laiką bei vietą.
 
 
Užsiėmimai vyks penktadieniais 15:30-16:30 CR-I-116 auditorijoje.

MRU moterų tinklinio komanda

Trenerė – Diana Četkauskienė (diana.cet@mruni.eu, +370 663 62117)

 

 

 

 

Rytas - MRU | vyrų krepšinio komanda

Treneris – Karolis Čyžius

Trenerio asistentas – Algirdas Milonas

„Rytas–MRU–VKM– jauniausioji „Ryto“ piramidės komanda, kuri rungtyniauja Regionų krepšinio lygos B divizione ir Sostinės krepšinio lygos A divizione. „Ryte–MRU–VKM“ žais aštuoniolikmečiai ir jaunesni „Ryto“ krepšinio piramidės krepšininkai.

Kibirkštis - MRU | moterų krepšinio komanda

Treneris – Gitautas Kievinas

Trenerio asistentė – Sandra Linkevičienė

Komandos vadovas – Erikas Petrikas

Komandos direktorius – Justas Jankauskas

Vilniaus Kibirkštis-MRU

MRU vyrų krepšinio komanda

Treneris – Mindaugas Sakalauskas (sakalauskas11@gmail.com, +370 699 89071)

 

 

Žalgiris - MRU | moterų futbolo komanda

Treneriai – Karolis Jasaitis, Vytautas Lukša

Komandos vadovas – Svajūnas Stravinskas

2020 m. Lietuvos moterų futsalo (salės futbolo) čempionės

MFA Žalgiris-MRU

MRU imtynių komanda

Treneris Algis Mečkovskis (meckovskis@mruni.eu, +370 686 16093)

Sambo:

2021 m. Pasaulio combat sambo čempionatas: Eimontas Vaikasas (3 vieta)

2021 m. Lietuvos čempionatas: Eimontas Vaikasas (2 vieta), Vitalijus Diro (5 vieta), Lukaš Dubovski (7 vieta), Andrius Radevičius (7 vieta)

2021 m. Lietuvos jaunimo čempionatas: Lukaš Dubovski (5 vieta)

2021 m. Vilniaus miesto čempionatas: Ema Šeniauskaitė (1 vieta)

Dziudo:

Lietuvos čempionatas: Aleksandra Kostojanskaja (1 vieta), Ema Šeniauskaitė (3 vieta)

Lietuvos studentų čempionatas: Aleksandra Kostojanskaja (1 vieta), Eivinas Žemaitaitis (1 vieta), Ema Šeniauskaitė (2 vieta), Vitalij Diro (5 vieta), Suren Karapitian (5 vieta), Andrius Radevičius (7 vieta)

MRU jėgos trikovės komanda

Treneris Petras Lazdauskas (+370 686 10275, petraslazdauskas@gmail.com)

Komandos pasiekimai:

2021 m. Lietuvos studentų jėgos trikovės čempionai: Karina Blaževič, Danielė Einorytė, Tadas Mikšys ir Jokūbas Stasiulis.

2021 m. Lietuvos jaunimo čempionai: Danielė Einorytė, Tadas Mikšys.

2021 m. Lietuvos čempionai (suaugusiųjų grupėje): Karina Blaževič ir Jokūbas Stasiulis. Lietuvos čempionas (veteranų grupėje) Virginijus Kanapinskas

MRU šachmatų komanda

Treneris Vaidas Sakalauskas (+370 650 86926, vaidassakalauskas@mruni.eu)

2021 m. pirmasis FIDE pasaulio universitetų „Žaibo“ šachmatų internetinis čempionatas, 13-16 vietos

2019 m. Lietuvos vyrų čempionatas, Tomas Laurušas, 1 vieta, Andrius Brazdžionis, 2 vieta

2019 m. Europos šachmatų klubų taurė (Juodkalnija), 16 vieta

Lietuvos šachmatų lyga: 2019-2020 m. 1 vieta, 2021 m. 2 vieta

2019-2020 m. Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės, 1 vieta

2019-2020 m. Lietuvos komandinės žaibo šachmatų pirmenybės, 1 vieta