
Gegužės 5–9 dienomis Mykolo Romerio universitete (MRU) vyko Tarptautinė dėstymo savaitė, jau tapusi gražia akademine tradicija. Šiemet universitetas sulaukė beveik 20 dėstytojų iš įvairių pasaulio kampelių – nuo kaimyninės Europos (Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Ispanijos, Portugalijos, Prancūzijos, Vengrijos) iki tolimesnių šalių Afrikoje (Kenijoje, Nigerijoje, Ganoje), Azijoje (Japonijoje) ir Šiaurės Amerikoje (Kanadoje).
Per kelias intensyvias dienas svečiai vedė paskaitas ir seminarus MRU studentams, atstovaujantiems įvairioms studijų kryptims. Daug dėmesio skirta ne tik žinių mainams, bet ir asmeninio ryšio užmezgimui – diskusijoms, dalijimuisi patirtimis bei skirtingų kultūrinių požiūrių pažinimui.
Be akademinių užsiėmimų, dėstytojai dalyvavo, pažino Vilnių, o gegužės 9-ąją įsitraukė kultūrinėje programoje į Europos dienos renginius. Šie susitikimai tampa erdve, kurioje ne tik perduodamos žinios, bet ir mezgasi bendrystė, kuri peržengia geografines ir disciplinų ribas.