„MRU-ROSK Consulting“ šachmatų komandos auksinis dublis - MRU
Naujienos

27 lapkričio, 2019
„MRU-ROSK Consulting“ šachmatų komandos auksinis dublis

Po sėkmingo pasirodymo Europos šachmatų klubų taurės varžybose MRU šachmatininkai toliau skina pergales Lietuvoje.
Vos tik grįžusi iš Juodkalnijos, „MRU-ROSK Consulting“ komanda (IM Tomas Laurušas, Andrius Brazdžionis, FM Tautvydas Vedrickas, Jovita Vedrickienė) iškovojo net du titulus - laimėjo Lietuvos komandines žaibo ir greitųjų šachmatų pirmenybes. Ir jei pirmą kartą vykusiose Lietuvos komandinėse žaibo pirmenybėse mūsų šachmatininkų pergalė buvo gana užtikrinta, tai greitųjų šachmatų komandiniame čempionate titulas buvo iškovotas tik paskutinėmis sekundėmis, kur MRU šachmatininkams pavyko pavyti lyderius ir pagal papildomus rodiklius tapti čempionais.
MRU šachmatų treneris, tarptautinis meistras Vaidas Sakalauskas džiaugiasi savo auklėtinių sėkme, tačiau ypatingai nori pagirti ir pasveikinti MRU studentą tarptautinį meistrą Tomą Laurušą, kuris per abu čempionatus laimėjo visas 15 žaistų partijų, be to, tapo unikaliu Lietuvos šachmatų istorijoje žaidėju, tais pačiais kalendoriniais metais iškovojusiu visus (!) oficialius Lietuvos čempionatų titulus visose laiko kontrolėse, tiek asmeninėse, tiek komandinėse varžybose. Tomas asmeniškai tapo Lietuvos čempionu klasikinėje, žaibo ir greitųjų šachmatų kontrolėse, o taip pat su „MRU-ROSK“ Consulting komanda nugalėjo klasikinės kontrolės Lietuvos šachmatų lygoje bei šį savaitgalį iškovojo dar du trūkstamus komandinius titulus.
Puikiai čempionatuose sužaidė ir MRU studentas Andrius Brazdžionis, surinkęs 12 taškų iš 15 partijų, ir MRU alumnas Tautvydas Vedrickas, 11/15. Galutiniai rezultatai: Lietuvos komandinės