Fakulteto vadovybė


Adresas: Ateities g. 20 LT-08303 Vilnius
Kab.: V-419
Tel.: (8 5) 271 4651
Faks.: 271 4652
El. p.: evf@mruni.eu


Dekanas: Prof. dr. Gintaras Černius
Kab.: V-418
Tel.: (8 5) 271 4650
El. p.: cerniusg@mruni.eu
Priėmimo valandos: trečiadieniais 11.00-12.00


Prodekanas: Prof. dr. Irmantas Rotomskis
Kab.: V-420
Tel.: (8 5) 271 4657
El. p.: irotom@mruni.eu
Priėmimo valandos: ketvirtadieniais 13.00-15.00


Prodekanė: Prof. dr. Gintarė Giriūnienė
Kab.: V-415
El. p.: gintare.giriuniene@mruni.eu
Priėmimo valandos: Antradieniais 9:00-11:00


Prodekanė: Prof. dr. Irena Mačerinskienė
Kab.: V-431
El. p.: irena.macerinskiene@mruni.eu
Priėmimo valandos: Penktadieniais 11:00-13:00
 
Vyresnioji vadybininkė: Giedrė Kaušienė
Kab.: V-419
Tel.: (8 5) 271 4651
El. p.: evf@mruni.eu

Studentų skyrius:

Giedrutė Redeckienė - vyresnioji metodininkė (kuruoja visų programų bakalauro ir magistrantūros ištęstinių studijų studentus, papildomų studijų klausytojus).
Kab. IV-310, Tel. (8 5) 271 4507, el. paštas: giedra@mruni.eu

Ramunė Budrienė - vadybininkė (kuruoja visų programų bakalauro ir magistrantūros nuolatinių studijų studentus).
Kab. IV-311, Tel. (8 5) 271 4552, el. paštas: ramunebudriene@mruni.eu


EKONOMIKOS IR VERSLO FAKULTETO DĖSTYTOJAI

PROFESORIAI:

  • dr. Gintaras Černius, cerniusg@mruni.eu
  • dr. Vida Davidavičienė, davidaviciene@mruni.eu
  • dr. Ligita Gasparėnienė, ligitagaspareniene@mruni.eu
  • dr. Gintarė Giriūnienė, gintare.giriuniene@mruni.eu
  • dr. Rimvydas Jasinavičius, jasrimvyd@gmail.com
  • dr. Eglė Kazlauskienė, egle.kazlauskiene@mruni.eu
  • dr. Mindaugas Kiškis, mkiskis@mruni.lt
  • dr. Alfonsas Laurinavičius, laalfa@mruni.eu
  • dr. Tadas Limba, tlimba@mruni.eu
  • dr. Irena Mačerinskienė, irena.macerinskiene@mruni.eu
  • habil. dr. Ona Gražina Rakauskienė, ona.rakaus@mruni.eu 
  • dr. Irmantas Rotomskis, irotom@mruni.eu
  • habil. dr. Žaneta Simanavičienė, zasiman@mruni.eu
  • dr.  Mindaugas Strumskis,  mst@sodra.lt
  • dr. Darius Štitilis, stitilis@mruni.eu
  • habil. dr. Dalia Štreimikienė, daliastreimikiene@mruni.eu CV
  • dr. Asta Vasiliauskaitė, avasil@mruni.eu
  • dr. Rima Žitkienė, rizit3@mruni.eu

DOCENTAI:

  • dr. Danutė Adomavičiūtė, adomaviciute.d@gmail.com
  • dr. Artūras Balkevičius, a.balkevicius@mruni.eu
  • dr. Liucija Birškytė, lbirskyte@mruni.eu
  • dr. Dalia Daujotaitė, daujotaitedalia@gmail.com
  • dr. Lukas Giriūnas, lukas.giriunas@mruni.eu
  • dr. Alvydas Jablonskis, al.jablonskis@gmail.com
  • dr. Kristina Kalašinskaitė, kristina.ka@mruni.eu
  • dr. Žaneta Karazijienė, zkarazijiene@mruni.eu
  • dr. Marius Laurinaitis, laurinaitis@mruni.eu
  • dr. Askoldas Podviezko, askoldas@gmail.com
  • dr. Rita Remeikienė, rita.remeikiene@mruni.eu
  • dr. Elzė Rudienė, elze.rudiene@gmail.com
  • dr. Jusif Seiranov, j.seiranov@gmail.com  asmeninis tinklapis
  • dr. Rimantas Juozas Vaicenavičius, rvaicenavicius@mruni.eu
  • dr. Inga Žilinskienė, inga.zilinskiene@mruni.eu

LEKTORIAI:

  • dr. Vytautas Azbainis, vytautasa@mruni.eu
  • Andrius Balčiūnas, abalci@mruni.eu / andriusbas@gmail.com
  • Martynas Damkus, martynas.damkus@gmail.com
  • Marius Kalinauskas, m.kalinauskas@mruni.eu
  • Joana Kastickaitė, kasjoa@mruni.eu
  • Rasa Kašėtienė, rasa.kasetiene@lrmuitine.lt
  • Saulius Lapšinskas, patikimasauditas@centras.lt  
  • Gediminas Mackelis, gmackelis@mruni.eu
  • dr. Tomas Mendelsonas, tomas.mendelsonas@gmail.com
  • Dovilė Mingėlaitė, dovile.mingelaite@mruni.eu
  • dr. Martynas Mockus, martynas@mruni.eu
  • dr. Mangirdas Morkūnas, morkunas.mangirdas@gmail.com
  • Arnas Petrikas, arnas@petrikas.lt
  • Mantas Jurgis Talmantas, talmantas@mruni.eu   
  • Gediminas Valantiejus, gvalantiejus@mruni.eu
  • Vilma Vildžiūnaitė, vilma.vildziunaite@gmail.com
  • Eigirdas Žemaitis, eigirdas.zemaitis@vgtu.lt

DOKTORANTAI:

  • Laura Aidukienė,  aidukiene@gmail.com
  • Konstantin Agafonov, ka1979@gmail.com
  • Andrius Balčiūnas, andriusbas@gmail.com
  • Ugnė Blusytė, ugne0519@gmail.com
  • Mindaugas Deksnys, deksnysm@gmail.com
  • Virgilijus Dirma, vdirma@yahoo.com
  • Gintarė Grigaliūnė, g.grigaliune@gmail.com
  • Valdas Grigonis, valdas.gridonis@yahoo.com
  • Jurga Grikietytė-Čebatavičienė j.grikietyte@yahoo.co.uk
  • Artūras Jurgelevičius,  jurgeleviciusarturas@yahoo.co.uk
  • Dalia Karlaitė, karlaitedalia@gmail.com
  • Maksim Kartašov, kartasov@gmail.com
  • Ugnė Kisielytė, u.kisielytė@gmail.com
  • Anna Kislovska, annavgtu@yahoo.com 
  • Inna Kremer-Matyškevič, inna_kremer@hotmail.com
  • Danielius Kolisovas, danielius.kolisovas@gmail.com
  • Viktor Kozlovskij, v.kozlovskij@vvf.viko.lt
  • Saulius Kromalcas, saulius.kromalcas@gmail.com  
  • Nadežda Kučaidze, n.kucaidze@mruni.eu
  • Michail Lezgovko, m.lezgovko@gmail.com  
  • Rima Mickienė,  r.mickiene@lajm.lt 
  • Olga Ranceva,  olga.ranc@gmail.com
  • Daiva Rapcevičienė, daiva.rapc@gmail.com
  • Darius Rauličkis, darius.raulickis@gmail.com
  • Darius Rušinskas,  darius.rusinskas@gmail.com
  • Alius Sadeckas, alius@ebiuras.lt
  • Simonas Skaržauskas, simonas.skarzauskas@gmail.com
  • Aleksejus Sosidko, a.sosidko@gmail.com  
  • Renata Šivickienė, renata.sivickiene@gmail.com
  • Robertas Vaitkus, inforobvai@gmail.com
  • Audra Visockaitė, audra@mruni.eu
  • Lina Volodzkienė, lina.volodzkiene@gmail.com