Naujienos

MRU sportininkų startai

dziudo20
Praėjusį savaitgalį (spalio 10d.) Kaune LSU sporto bazėje vyko 2020 m. Lietuvos aukštųjų mokyklų fechtavimo čempionatas. Jame varžėsi špagos rungtyje penkių universitetų sportininkai (MRU, VU, LKA, LSU ir KTU).
     Šiais metais, pasirinkusi magistrantūros studijas MRU, Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės rinktinės narė Ieva Serapinaitė merginų grupėje iškovojo aukso medalį. Antra liko V.Ažukaitė (LSU), o trečiąja prizininke tapo KTU atstovė A.Katkonaitė.
     Kita Viešojo saugumo akademijos II kurso studentė Patricija Ščetko iškovojo VI vietą. Abi fechtuotojos surinko 10 įskaitinių taškų ir bendroje aukštųjų mokyklų rikiuotėje užėmė III vietą. MRU komandą aplenkė LSU ir VU fechtuotojai.
     Tuo pačiu metu Ukmergėje vyko studentų dziudo imtynių čempionatas. Jame dalyvavo aštuonių universitetų sportininkai (MRU, LSU, VDU, KTU, KU, VU, VGTU, LKA ir LSMU).
     Labai sėkmingai šiose pirmenybėse rungėsi MRU merginos.
     Svorio kategorijoje iki 48 kg Erazmus studentė iš Japonijos Chisato Takashi visas savo kovas baigė anksčiau laiko nugalėdama savo varžoves ir pelnytai užsitikrino Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionės titulą. Ja pasekė ir  iki 70 kg svorio kategorijoje startavusi Aleksandra Kastojanskaja. Ši Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto I kurso studentė nugalėjo visas savo priešininkes ir taip pat tapo šių varžybų nugalėtoja. Šioje svorio kategorijoje startavusi Viešojo saugumo akademijos III kurso studentė Ema Šenauskaitė iškovojusi dvi pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą iškovojo bronzos medalį.
     Vaikinų grupėje  svariausiai kovojo Viešojo saugumo akademijos studentas Eimontas Vaikasas. Jis svorio kategorijoje iki 100 kg pelnė sidabro medalį, tapdamas šių varžybų vicečempionu.
     MRU dziudo imtynių komandos rinktinę Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatui ruošė treneris Algis Mečkovskis.
     Sveikiname visus mūsų sportininkus, jų trenerius su iškovotais laimėjimais bei linkime gražių startų ateityje ir sėkmės studijose.