Naujienos

Internetinis MRU šachmatų turnyras “ROSK CONSULTING“ TAURĖ-2020” !

transliacija
Trečiadienio vakarą internetu įvyko didelis šachmatų turnyras ,kurį  organizavo MRU sporto ir sveikatos centras . Turnyras  vyko  populiariausioje pasaulyje  internetinėje  šachmatų žaidimo vietoje- Chess.com,  kuri turi  daugiau nei 37 milijonus narių(!) Mes sukūrėme jame MRU-ROSK Consulting  šachmatų  klubą, kuriame jau yra  daugiau nei 100 narių(!). Turnyro  rėmėju buvo audito kompanija „ROSK Consulting“,kuri jau 5 metus remia universiteto šachmatininkus. Turnyre dalyvavo 83 šachmatininkai , tarp kurių buvo didmeistris, 5 tarptautiniai meistrai, 4 FIDE meistrai. Po dviejų  valandų atkaklios kovos visas prizines vietas iškovojo 2019m.Lietuvos čempionės  „ MRU-ROSK Consulting“ komandos nariai. 1 vietą iškovojo  šiemet visur dominuojantis MRU studentas  tarptautinis meistras  Tomas Laurušas, laimėjęs visas 9 žaistas partijas. Vienu tašku nuo Tomo atsiliko  jauniausias Lietuvos didmeistris dvyliktokas Paulius Pultinevičius iš Marijampolės. Trečias su 7 taškais liko MRU alumnas, daugkartinis SELL žaidynių čempionas  Vaidas Šetkauskas. Mūsų legionierius iš Latvijos  tarptautinis meistras Oleg Krivonosov  su  6 taškais užėmė 12vietą. Geriausia  tarp moterų ,surinkusi 5,5 taško tapo tarptautinė meistrė  iš Telšių Simona Limontaitė.
Turnyro kovas youtube kanalu komentavo jauni šachmatų specialistai Kipras Eigminas ir Aras Vardanian.: https://www.youtube.com/watch?v=aqROxb1gwsA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0zotmsrbyAbwrUgsu-s9ztVp7b-a4Z2XB4mYfBITl7C6PeLAHGwbfQcVo.
Turnyras pavyko ir tokių renginių planuojame daryti ir daugiau.