Naujienos

Lietuvos futsalo čempionių titulą iškovojo Vilniaus ,, Žalgiris-MRU"

00000154886500withoutgrow
Prienų arenoje surengtame LMFA salės futbolo čempionato finaliniame ketverte po permainingos kovos triumfavo MFA „Žalgiris-MRU" komanda, atsirevanšavusios titulą gynusioms panevėžietėms.
Varžybų diena prasidėjo pusfinalio dvikovomis. Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU " rezultatu 5:1 pranoko Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ekipą, o FA-FK „Panevėžio“-PRSSG komanda 2:1 nugalėjo sostinės FK „JL Stars“.
Bronzos medalius iškovojo šiaulietės, kurioms pergalę 2:1 suteikė Rimantės Jonušaitės, ketvirtadienį atsiėmusios Lietuvos geriausios metų jaunosios žaidėjos prizą, taiklus smūgis priešpaskutinę minutę.
Akistata tarp žalgiriečių ir panevėžiečių tapo 2019 metų finalo pakartojimu – tik šį kartą pagrindinį trofėjų iškėlė Vilniaus atstovės. „Žalgiris-MRU" pirmavo po pirmojo kėlinio 2:0, tačiau panevėžietės persvėrė rezultatą 2:3. Ugnė Lazdauskaitė tapo rungtynių heroje, įmušusi du įvarčius per paskutines minutes – 4:3.
Rungtynių įkarštį lydėjo apdovanojimų ceremonija, kurioje komandoms įteikti iškovoti apdovanojimai.
Galutinė 2020 m. LMFA Lietuvos moterų salės futbolo čempionato komandų rikiuotė: 1. MFA „Žalgiris-MRU", 2. FA-FK „Panevėžys“-PRSSG, 3. ŠSG-FA „Šiauliai“, 4. FK „JL Stars“, 5. FK „Banga“, 6. FK „SC-Ukmergė“, 7. Nemenčinės MFK, 8. Vilniaus FM, 9. SM „Tauras“, 10. Tauragės SC, 11. FK „Babrungas“, 12. Marijampolės FC.
  Informaciją pagal LFF puslapį parengė  MRU Sveikatos ir sporto centras.