Naujienos

5 MRU studentų medaliai žiemos lengvosios atletikos čempionate

simas0215

Vasario 15 d. LSU Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos universitetų studentų žiemos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 10 Lietuvos universitetų komandų ir sportininkai startavę be konkurencijos, viso 157 dalyviai, išdalinta 30 komplektų medalių. MRU studentai iškovojo du aukso medalius ir tris sidabro.
400 m vyrų bėgime nugalėtoju tapo Artūras Jankauskas (LSU) nubėgęs per 50,19 sek., antroje vietoje liko Daniel Golovacki (MRU) 51,44 sek., trečioje Rokas Marcinkevičius (LSU) 52,55 sek.
800 m bėgime moterims nugalėtoja tapo Ramunė Klybaitė (LSU) 2:16,32 sek., antroje vietoje Audra Tamašauskaitė (MRU) 2:18,43 sek., trečioje vietoje Vilmantė Gruodytė (KU) 2:25,37 sek.
Rutulio stūmimo vyrų rungtyje nugalėtoju tapo Šarūnas Banevičius (MRU) 18.17 m, antroji vieta Karolis Maisuradzė (LSU) 16,17 m, trečia vieta Mindaugas Jurkša (LSU) 15,83 m
800 m bėgime vyrams pirmą vietą iškovojo MRU studentas Simas Bertašius 1:51,69 sek., antroje vietoje Robertas Vališauskas (ŠU) 1:56,58 sek., trečiąją vietą užėmė Justinas Laurinaitis (VGTU) 1:59,17 sek.