Naujienos

MRU lengvaatlečiai Taurės varžybose

tgl5ibn6
Po 14-os metų pertraukos Kaune surengtose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybose pasiekti devyni geriausi rezultatai šalyje šį sezoną, penki sportininkai pagerino asmeninius rekordus.Lengvaatlečių gretose startavo  ir šeši MRU studentai.Atvirų LLAF taurės varžybų 1 500 m bėgimą šeštą kartą laimėjo Simas Bertašius – distanciją Europos čempionato finalininkas įveikė per 3 min. 48,79 sek.Kaune bėgikas pirmą kartą šį žiemos sezoną įžengė į maniežą – Vilniuje vis dar vyksta arenos rekonstrukcija, tad sostinės sportininkai treniruojasi lauke arba uždarose salėse.
"Manieže posūkiai specifiniai, tad geriau, kai treniruojamės būtent tokiomis sąlygomis, o ne kur nors kitur. Šiuo metu Vilniuje sportuojame lauko stadione, todėl prie maniežo posūkių reikia priprasti", – pabrėžė S.Bertašius.
Sėkmingas startas buvo ir rutulio stūmime Šarūnui Banevičiui, kuris tapo čempionu su rezultatu 17 m 89 cm. Kitiems sportininkams pasisiekė šiek tiek mažiau: 800m. rungtyje Andra Tamašauskaitė buvo 6-ta, Ugnius Savickas taip pat 60m. bėgime liko 6-tas, o 400m. rungtyje Monika Lina Eglinskas iškovojo 10 vietą. Linkime lengvaatlečiams gerų startų LSSA žaidynėse.