Naujienos

Tomas Laurušas- Lietuvos studentų šachmatų čempionas !

80740013597654001062282470029534268227584n
Šeštadienį Kaune vykusiame  Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionate pergalių seriją pratęsė  MRU studentas tarptautinis meistras  Tomas Laurušas. Tomas surinko 6 taško iš 7 galimų ir tapo Lietuvos studentų šachmatų čempionu. Pusę taško atsiliko VU šachmatininkai Kipras Eigminas ir Aleksandras Šalna. Nesėkmingai susiklostė čempionatas  kitiems MRU šachmatininkams. Tautvydas Vedrickas surinko 4,5 taško ir liko 6 vietoje. Praėjusių metų studentų čempionas Andrius Brazdžionis po nesėkmingo finišo su 3,5 taško nukrito į 10vietą.  Robertas Velioniškis (15v)ir Vilius Barkauskas(17v) surinko po 3 taškus. Čempionate dalyvavo 23 šachmatininkai iš 5 universitetų. Merginų čempionatą laimėjo Agnė Semonavičiūtė(KTU). Komandinėje įskaitoje pirmi - VU  studentai. MRU šachmatininkai  - trečioje vietoje.