Naujienos

Dviejų „Kibirkščių“ rungtynėse triumfavo MRU komanda

fbimg1571823579851
Po kelerių metų pertraukos Vilniuje vėl buvo moterų krepšinio derbis. Prieš šį sezoną „Kibirkšties-MRU“ komandos dublerės „Kibirkštis-VKM“ nusprendė žaisti aukščiausioje lygoje. Tiesa, šį vakarą didelės intrigos nebuvo ir daug labiau patyrusi „Kibirkšties-MRU“ komanda 97:37 (23:12, 26:9,  20:16, 28:0) įveikė savo varžoves.
„Kibirkšties-MRU“ komanda jau pirmame kėlinyje nutolo saugiu atstumu, antrą ketvirtį laimėjo 26-9 ir antroje rungtynių dalyje komandos jau sprendė savo uždavinius.
Nors trečiame kėlinyje „Kibirkšties-VKM“ komanda sugebėjo atsilaikyti ir ketvirtį pralaimėjo tik 4 taškais, tačiau per paskutines 10 min. jaunosios krepšininkės taškų nepelnė ir patyrė sutriuškinimą – 97:37.
„Kibirkšties-MRU“ komandai tai buvo pirmosios rungtynės Lietuvos čempionate šį sezoną ir pasiekta pirmoji pergalė, o „Kibirkšties-VKM“ komanda patyrė antrą nesėkmę per dvejas rungtynes.