Naujienos

Antrojo turo starte - (ne)įtikėtinas MRU atgimimas

krepmru
Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje sužaistos dvejos rungtynės, kurios padovanojo tikrą emocijų ir netikėtumų šūsnį.
Savo aikštėje žaidusi MRU komanda dvikovą su „Tegros“ vyrais pradėjo atkarpa... 0:19. Tad atrodė, jog Vytauto Poteliūno auklėtinius gali išgelbėti tik stebuklas.
Vis tik, aikštės šeimininkai dar pirmajame kėlinuke sugebėjo pakilti ant kojų (10:22), o po drausmingai sužaisto antrojo ketvirčio dvikovos pusiaukelėje jau alsavo varžovams į nugaras (28:32).
Kraujo skonį pajutę MRU atstovai dar trečiajame kėlinuke persvėrė rezultatą savo naudai, o atsidūrę pirmaujančiųjų vaidmenyje - nesidairė atgal, pabėgo į priekį ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė dramatišką pergalę rezultatu 67:60.