Naujienos

A lygos sezono starte - MRU studentų ekipos pergalė

basket
Pergalingai sezoną pradėjo MRU krepšinio atstovai, kurie dvikovoje savo aikštėje po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 83:77 palaužė praėjusio sezono bronzos medalių laimėtoją „Steko-Rivilės“  ekipą.
Dvikovą žymiai geriau pradėjo svečių komanda, kuri gana greitai įgijo dviženklį pranašumą (22:12), tačiau pernelyg greitai įgyta persvara tarsi užmigdė „Steko-Rivilės“ atstovus, o tuo pasinaudoję Vytauto Poteliūno auklėtiniai sugebėjo grįžti į žaidimą.
Įpusėjus dvikovai svečiai dar turėjo 8 taškų pranašumą (40:32), tačiau puikiai trečiąjį kėlinuką sužaidę MRU atstovai jo pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą (57:57).
Įgavę pasitikėjimo savo jėgomis aikštės šeimininkai tęsė savo spurtą ir lemiamame ketvirtyje, kurio viduryje susikrovė solidžią 11 taškų persvarą (77:66).
Į lengvą nokdauną pasiųsti svečiai pakilo ant kojų ir sugrąžino rungtynėse intrigą, tačiau šaltakraujiškai dvikovos pabaigą sužaidę V.Poteliūno auklėtiniai išsaugojo trapią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pirmąją sezono pergalę.
Trenerio V. Poteliūno komentaras:,, Po didžiosios pertraukos pagaliau išlyginome rezultatą ir nuo to momento peradėjome geriau žaisti. O varžovai greičiausiai pavargo. Mums labai padėjo Joneliūnas, sužaidęs puikias rungtynes, iš toli pataikė Gylys, Jukonis draskė varžovų gynybą. Geros rungtynes. Esame labai patenkinti, nusiteikimas tinkamas buvo, tad viskas gerai. Įveikėme gerą varžovą, tad sezono pradžia nuteikia tikrai puikiai."