Naujienos

„MRU-ROSK Consulting“ komanda - Lietuvos šachmatų lygos čempionė.

cempionai

Vakar Kaune  baigėsi 2019 m. Lietuvos šachmatų lygos (LŠL) pirmenybės. LŠL klubinės pirmenybės vyko 3 etapais, 7 ratų šveicariška sistema , kuriame 20 komandų kovojo dėl medalių ir kelialapių į Europos taurės varžybas Budvoje (Juodkalnija).
Laimėję visus 7 žaistus mačus čempionais pirmą kartą istorijoje tapo mūsų  universiteto šachmatų komanda „MRU – ROSK Consulting”!  MRU šachmatų treneris  tarptautinis meistras Vaidas Sakalauskas džiaugėsi pergale:  „Septintą sezoną mes dalyvavome  pirmenybėse. Dažnai būdavome antri, treti, bet iki pergalės  vis kažko trūkdavo. Pagaliau pavyko! Puikiai žaidė visi komandos nariai. Mes ne tik laimėjome visus septynis mačus, bet  ir  individualiai nepralaimėjome nei vienos partijos(24 partijas laimėjome ir 11 baigėme lygiosiomis). Tai  lygos rekordas, kurį neįmanoma pagerinti!  Iškovojome teisę atstovauti Lietuvą Europos  šachmatų taurės varžybose Budvoje. Labai tikiuosi ,kad mums pavyks surasti lėšų ir garbingai sužaisti  Europos taurėse. 2012m . Europos šachmatų taurės varžybose sėkmingai dalyvavo MRU merginų šachmatų komanda, kuri užėmė   aukštą  6 vietą.“
MRU absolventas Tautvydas Vedrickas  ir MRU studentas Andrius Brazdžionis surinko po 6 taškus iš 7  galimų,  tarptautinis meistras Tomas Laurušas  5/6, tarptautinis meistras Oleg Krivonosov (Latvija) 4,5/5,  MRU alumnas Vaidas Šetkauskas 3/3, MRU šachmatų treneris V.Sakalauskas 3/5,  MRU magistrantas  Robertas Velioniškis 2/2.