Naujienos

MRU bombonešis praskriejo pro VGTU teritoriją

vgtupz3x4
Rungtynės prasidėjo apylygiai, abi komandos kvėpavo viena kitai į ausį, o maksimalus atstumas MRU naudai tebuvo vos 5 taškai. Pirmoji rungtynių dalis neatsakė į jokius klausimus ir baigėsi taikiai 32:32.Po ilgosios pertraukos buvo galima tikėtis MRU ekipos nuovargio pasekmių, tačiau taip neatsitiko. Ekipos toliau kapojosi taškas į tašką, o trečiojo kėlinuko gale po dviejų iš eilės tritaškių metimų Mykolo Romerio universiteto patriotai atitrūko šešiais taškais 56:50.
Lemiamose dešimt minučių MRU toliau ritosi ant sėkmės bangos, kai „technikai“ sunkiai rinko taškus ir užsiaugino dviženklio skaičiaus deficitą. Kaip paėjo taip ir nuėjo. MRU iškovojo pergalę 79:66 iš iškovojo jau ketvirtąjį tašką čempionate.
Nugalėtojų gretose net keturi žaidėjai žaidė be keitimų. Justinas Gečas (23 tšk.) susmaigstė 7 tolimas bombas, Ignas Ryla (17 tšk., 9 atk.kam.) pasižymėjo universalumu, o Rokas Jukonis (16 tšk., 10 atk.kam., 6 rez.perd.) buvo arti trigubo dublio.