Naujienos

MRU priėmė „Vilniaus universitetą“.

sportonamaisn3x4
Čia viena komanda startavo taip, kad priešininkui maža nepasirodė. Po 10 minučių VU atsilikinėjo 15 taškų, o pro šalį skriejantys vienas po kito metimai varę į neviltį komandos trenerį Rimantą Kaminską.
Po dviejų minučių pertraukėlės VU universitetas sukruto gynyboje, pristabdė MRU agresiją, tačiau tai dar nieko kardinaliai nepakeitė švieslentėje.
Po dviejų kėlinių Mykolo Romerio universiteto smogikai pirmavo 39:25, tačiau, žinant jų mažą rotaciją ir VU potencialą, niekas negalėjo būti ramus.
Trečiajame ketvirtyje „Vilniaus universiteto“ pastangos mažino priešininko pranašumą ir prieš lemiamas dešimt minučių klubus beskyrė 9 „akys“. O čia parsidėjo ir visas įdomumas. Iki mačo pabaigos likus apie 5 minutes VU komanda drastiškai spurtavo, kol galop 39-ąją susitikimo minutę Kipras Urbanavičius tritaškiu pervėrė rezultatą VU naudai.
Emocinis užtaisas neužvedė ant pergalingos bangos. MRU bokštas Paulius Joneliūnas atkovotą kamuolį puolime pavertė dviem taškais, dar du pridėjo Ignas Ryla, o vinis į dėžę susmaigstė Justinas Gečas realizuodamas abu baudos metimus. MRU pergalė 73:69 byloja apie pirmąjį „Vilniaus universiteto“ kluptelėjimą.
Nugalėtojams Ignas Ryla „prikapojo“ 16 taškų, kai klaidose klimpęs Rokas Jukonis (15 tšk., 12 atk.kam., 11 kl.) pridėjo dvigubą dublį. Modestas Gilys bei Mantas Kazlauskas pasižymėjo su 12.