Naujienos

Simo Bertašiaus rekordas!

simas-sell17
Birželio 2-3 dienomis Utenoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos Taurės ir Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatas.Įspūdingą pergalę 1500m. bėgime iškovojo  MRU Viešojo valdymo fakulteto magistrantas Simas Bertašius. Jis pagerino 31 metus gyvavusį Lietuvos rekordą, priklaususį Pavelui Fedorenko.Simas šią distanciją įveikė per
3 min.40,41 sek.Sveikiname S. Bertašių ir jo trenerį J.Garalevičių. Šiose varžybose sėkmingai varžėsi ir Socialinių inovacijų mokyklos doktorantas Šarūnas Banevičius. Rutulio stūmimo rungtyje Šarūnas iškovojo II vieta rezultatu 17m.76 cm. Viešojo valdymmo fakulteto studentė Renata Bukytė 1500m. nuotolį įveikė aštuntoji, o 3000 m bėgime buvo III tarp aukštųjų mokyklų.