Naujienos

Lietuvos studentų dziudo čempionate

lekavicius4-n
Lietuvos universitetų studentų dziudo čempionatas vyko balandžio 28 d. (šeštadienis) Elektėnuose. Čempionate dalyvavo Lietuvos sporto, Mykolo Romerio, Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos, Lietuvos edukologijos, Vytauto Didžiojo, Klaipėdos, Lietuvos sveikatos mokslų universitetai ir Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos atstovė. Viso 26 merginos ir 41 vaikinai.MRU sportininkas Žilvinas Lekavičius svorio kategorijoje daugiau kaip 100 kg nugalėjo visus savo varžovus ir iškovojo pirmąją vietą. Svorio kategorijoje iki 90 kg Mantas Klimašauskas taip pat iškovojo pirmąją vietą. Du MRU sportininkai iškovojo trečias vietas - iki 100 kg Rytis Velička ir iki 73 kg Domas Zimkus. Marcin Dubovski iki 73 kg iškovojo 5 vietą. Tarp komandų MRU iškovojo 4 komandinę vietą, treti liko KTU, antri - VGTU, pirmu - LSU. MRU moterų atstovė Laura Jurevičiūtė laimėjo 5 vietą.Komandos treneris A.Mečkovskis