Naujienos

MRU jėgos trikovės komanda- Lietuvos studentų čempionai!

jegos-trikove0414n
Balandžio 14 dieną KTU vyko Lietuvos studentų sporto asociacijos jėgos trikovės čempionatas, kuriame MRU komanda aplenkė VGTU, ASU ir tapo čempione.Įspūdingi rezultai pasiekti savo  svorio kategorijose, kuriose nugalėtojais tapo Mangirdas Gumuliauskas ir  Jokūbas Stasiulis, pasiekę jaunimo, o Jokūbas keturis jaunimo ir vieną suaugusių rekordus. Antrąsias vietas iškovojo Laurynas Kripas bei Pijus Tarutis, kuris pirmą kartą įvykdė sporto meistro normatyvą. Trečiąją vietą iškovojo Mantas Baltrušaitis, o ketvirtoje liko Rimantė Valentaitė.Čempionate dalyvavo rekordinis  studentų skaičius: 14 merginų ir 42 vaikinai iš 10 Lietuvos universitetinių mokyklų. Studentai varžėsi svorio kategorijose: merginos -57, – 63, -72, +72, vaikinai 66 kg, 74 kg, 83 kg, 93 kg, 105 kg, 120 kg, +120 kg