Naujienos

Šachmatų šventė Universitete.

sash231
Kovo 23 d. mūsų universitete įvyko atviras  MRU „žaibo“ šachmatų turnyras „ROSK Consulting“ taurei laimėti. Audito, buhalterinės apskaitos ir konsultacijų įmonė "ROSK Consulting" jau ketvirtus metus remia MRU šachmatininkus, svariai prisidėdama prie skambių mūsų šachmatininkų laimėjimų. Šios įmonės remiama “MRU-ROSK Consulting“ moterų šachmatų komanda tapo 2015m.ir 2016m. Lietuvos moterų šachmatų lygos čempionėmis.
Šiam turnyrui „ROSK Consulting“ įmonė įsteigė pagrindinę nugalėtojo taurę ir 100 eurų prizinį fondą, dėl kurio atvyko kovoti 50 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos bei Rusijos. Varžybų dalyviai turėjo galimybę kovoti ir dėl reitingo taškų, kadangi turnyras buvo registruotas tarptautinės šachmatų federacijos FIDEreitingo pokyčių skaičiavimui.
Turnyro  nugalėtoju tapo “MRU-ROSK Consulting“ komandos narys, tarptautinis meistras Tomas Laurušas,
surinkęs 7,5 taško  iš 9 galimų ir pustaškiu pralenkęs Jurą Mickevičių. Net keturi šachmatininnkai surinko po 6,5 taško, tačiau pagal papildomus rodiklius trečiosios vietos prizą iškovojo svečias iš Latvijos, tarptautinis meistras Oleg Krivonosov. Geriausiai iš moterų pasirodė Jovita Vedrickienė, surinkusi 6 taškus.
Taip pat diplomai buvo įteikti jauniausiajam ir vyriausiajam turnyro dalyviams, 7-erių Martynui Misiuk ir 78-erių metų Vladui Kraujūnui.