Naujienos

MRU nutraukė „Sporto namų“ pergalių seriją.

krepsinis22-
GEALAN-Sostinės krepšinio A lygoje (SKL) nutrūko „Sporto namų“  puikus pergalingas žygis ir šią misiją įvykdyti pavyko MRU  komandai: jis svečiuose laimėjo ne bet kaip, o 95:72
Beveik tris kėlinius „Sporto namai“ bandė laikytis iš paskutiniųjų, bet tašką šitam reikalui MRU padėjo lemiamu metu. Aukštesnį puolimo režimą ji įjungė ir galiausia, palyginti, menkutį 10 taškų pranašumą žaibiškai pavertė triuškinančiu.MRU komandai pakako septynių žaidėjų, kad pergalės saldus vaisius būtų nuskintas.MRU treneris Vytautas Poteliūnas pasidžiaugė, kad pavyko nutraukti „Sporto namų“ pergalių seriją.
„Pasiekėme gražią pergalę. Po ligų susirinkome gausiau, turėjome 10 žaidėjų, nors pasinaudojome septyniais. Vyrus gerai nuteikėme, iškart prašiau jų nepaleisti varžovų į priekį, kad netektų vytis. Neramino tik tai, kad atakavome neblogai, bet „Sporto namai“ mus pirmajame kėlinyje užmėtė šešiais tritaškiais.
Pagal SKL informaciją pateikė Sveikatos ir sporto centras.