Naujienos

MRU krepšininkų pergalė!

krepsys
Pirmosiose vyko tikrų senų varžovų kova – dar prieš 10 metų MRU ir „Vilniaus kolegija“ susitiko pirmąsyk, o dabar sužaidė jau šešioliktą tarpusavio mačą.
Ir MRU , kaip jau tapo gana įprasta, svečiuose 82:79 (23:19, 16:22, 24:24, 19:14) nugalėjo „Vilniaus kolegiją“.
MRU startas buvo geresnis, bet šeimininkai juos greit prisivijo ir dar antrame kėlinyje rezultatą persvėrė. Komandos keliskart susikeitė lyderiaujančios ir atsiliekančios vietomis, o prasidėjus lemiamam kėliniui šeimininkai buvo priekyje 65:63.
Metimas po metimo – jais nuosekliai keitėsi ekipos, o likus minutei Lukas Motiejūnas rezultatą išlygino – 79:79. „Vilniaus kolegija“ netrukus užsidirbo Igno Rylos bloką, pavyko atkovoti kamuolį ir L.Motiejūnas vėl buvo taiklus. Išprovokuota pražanga – dar vienas taškas L.Motiejūno ir MRU sąskaitoje – 82:79.
Svečiai klydo ir prametė po galėjusių išgelbėti metimų, tad pergalė atiteko MRU.
Pagal SKL parengė Sveikatos ir sporto centras.