Naujienos

Sambo čempionate- MRU sidabro medaliai!

20171125150405
2017 m. lapkričio 25 dieną Ukmergėje, Ukmergės sporto centro imtynių sporto salėje vyko Lietuvos studentų sambo čempionatas. Čempionate dalyvavo 9 Lietuvos universitetų komandos, 60 sportininkų (42 vaikinai, 18 merginų).Sportininkai varžėsi vaikinų ir merginų grupėse.
Komandinėse varžybose dalyvių skaičius nebuvo ribojamas. Įskaitai imami 9 geriausi komandos dalyvių rezultatai, ne daugiau kaip 2 sportininkų (-ių) vienoje svorio kategorijoje.
+ 100 kg - Žilvinas Lekavičius (MRU)
Antrą vietą iškovojo Ginas Jaučeras, sv.k. daugiau kaip 100 kg. Nors ir daugiausiai čempionų turinti MTU komanda  (48 taškai), komandinėj įskaitoj nusileido VGTU komandai (62 taškai)ir užėmė  antrą vietą. Treti liko LSU komanda (30,5 taškai). Komandos treneris Algis Mečkovskis.