Naujienos

MRU studentas Andrius Brazdžionis - Lietuvos studentų šachmatų vicečempionas!

studentu--medalininkai
Lapkričio 11 d. Vilniaus universitete (VU) vyko Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionatas. Puikiai  turnyre startavo MRU šachmatininkai. Likus vienam turui čempionate pirmavo  MRU studentas  Andrius Brazdžionis su 5 taškais iš 6 galimų.  MRU magistras Tautvydas su 4,5 taško dalinosi 2-3 vietomis, o  MRU alumnas  Vaidas Šetkauskas turėjo 4 taškus  ir  buvo 4-6 vietoje. Deja, paskutinis turas buvo nesėkmingas MRU šachmatininkams. Laimėjo tik Vaidas Šetkauskas, o  Andrius ir Tautvydas pralaimėjo.  Įveikęs paskutiniame ture lyderį, Lietuvos studentų čempionu  tapo  VGTU studentas Rokas Klabis , surinkęs 5,5 taško. MRU studentas Andrius Brazdžionis  su  5 taškais iškovojo sidabro medalį , o bronzos medalį iškovojo LSMU studentas Tomas Tvarijonas (5tšk.) Tiek pat taškų surinkęs Vaidas Šetkauskas  liko  4 vietoje. Tautvydas Vedrickas su 4,5 taško užėmė 6 vietą, o Robertas Velioniškis liko 8vietoje (4tšk). Čempionate dalyvavo 22 studentai.
Jau kitą dieną po čempionato , MRU studentas Andrius Brazdžionis išvyko  į  Tarvisio (Italija), kur dalyvauja pasaulio  jaunių (iki 20m.) šachmatų čempionate. Palinkėkime jam sėkmės!