Naujienos

Renginiai ir įvykiai

Viešojo saugumo fakulteto studentų komanda atvirose Lietuvos policijos sambo imtynių pirmenybėse laimėjo antrąją vietą
Balandžio 8 d.  Kaune  vykusiose atvirose Lietuvos policijos sambo imtynių pirmenybėse dalyvavo Viešojo saugumo fakulteto komanda ir tarp svečių komandų iškovojo 2-ąją vietą. Asmeninėje įskaitoje fakulteto studentai laimėjo vieną 1-ąją, dvi 2-ąsias ir tris 3-iąsias vietas.
Komandai įskaitinius taškus pelnė ir prizines vietas laimėjo šie sportininkai: moterų grupėje 1-ąją vietą iškovojo I kurso studentė Aurelija Šukytė (svorio kategorija 64 kg), 2-ąją vietą – III kurso studentė Rūta Katkevičiūtė (svorio kategorija virš 64 kg), 3-iąją vietą – III kurso studentė Gintarė Karaliūtė (svorio kategorija 64 kg). Vyrų grupėje 2-ąją vietą užėmė I kurso studentas Aurimas Valionis (svorio kategorija 82 kg), o 3-iąsias vietas – II kurso studentas Mindaugas Kavaliauskas ir III kurso studentas Eligijus Čėsna (svorio kategorija 82 kg). Sveikiname sportininkus!
Komandos treneris – Specialaus fizinio rengimo katedros lektorius Edmundas Štarevičius.