Naujienos

Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentų pergalės Lietuvos savigynos čempionate
Balandžio 6-7 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos sambo čempionatas.
Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo  fakultetui atstovavo aštuoni studentai.
Jau trečiąjį kartą iki 68 kg. svorio kategorijoje čempionės titulą iškovojo 3 - ojo kurso ištestinių studijų studentė Aurelija Šukytė (Pvbis0-02), kuri vasarą atstovaus mūsų šaliai Universiadoje, Kazanėje.
Taip pat varžybose šauniai kovojo 4 - ojo kurso studentė Elvyra Lukauskaitė (PVbns9-02), kuri iki 72 kg svorio kategorijoje pasidabino sidabro medaliu.
3 – iojo kurso studentė Kamilė Sakaitė (PVbns0-03) iki 60 kg svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį.
Kovinės savigynos (combat sambo) varžybose Viešojo saugumo fakultetui pirmą kartą  atstovavo net penki studentai. Pasiryžimas dalyvauti šiose varžybose jau yra didelis žingsnis, parodantis vyriškumą ir drąsą. Tai tikras būsimo pareigūno išbandymas.
Antrąją vietą iki 82 kg svorio kategorijoje iškovojo Lukas Valdemaras (VSAbns0-01), trečiąsias vietas iki 90 kg svorio kategorijoje pelnė Aurimas Valionis (Pvbis0-02), iki 90 kg svorio kategorijoje – Karolis Toleikis (PVbns0-04). Ketvirtąsias vietas iki 90 kg svorio kategorijoje užėmė Aleksandr Zagrodnij (PVbns0-04) ir iki 74 kg svorio kategorijoje – Tautvilas Ramanauskas (PVNbns0-01).
Savo vardu labai noriu padėkoti  studentams, kurie garsindami  Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultetą, atiduoda daug savo laiko, sveikatos ir pastangų.