Naujienos

Naujienos

MRU Viešojo saugumo fakulteto studentų pergalės sporto varžybose
2016 metų lapkričio 5 d. Šiauliuose įvyko Lietuvos universitetų sambo čempionatas, kuriame Mykolo Romerio universitetą atstovavo trys Viešojo saugumo fakulteto studentai.
Pirmąją vietą iki 68 kg svorio kategorijoje laimėjo ketvirto kurso Policijos veiklos programos studentė Laura Jurevičiūtė.
Puikiai kovojo ir čempionu iki 100 kg svorio kategorijoje tapo trečio kurso Teisės ir valstybės sienos apsaugos programos studentas Ginas Jaučeras.
Ne daug iki medalio trūko trečiakursiui Teisės ir policijos veiklos programos studentui Ryčiui Veličkai, kuris iškovojo penktą vietą.
2016 metų lapkričio 6 d. Rygoje vyko Baltijos šalių Pankrationo ir Greplingo varžybos. Puikiai abejose rungtyse pasirodė ir pirmąsias vietas iškovojo Pankrationo iki 85 kg. ir Greplingo iki 90 kg. antro kurso Policijos veiklos programos studentas Dovydas Žukauskas. Reikia pažymėti, kad Dovydas buvo pripažintas Pankrationo varžybų techniškiausiu dalyviu.
Pirmą kartą šiose  varžybose savo jėgas ir mokėjimus išbandė fakulteto studentas Ginas Jaučeras, kuris Pankrationo varžybose virš 91 kg svorio kategorijoje iškovojo pirmąją vietą, o Greplingo varžybose Ginas laimėjo antrąją vietą.
Malonu, kad mūsų fakulteto studentai –  būsimieji pareigūnai, ne tik aktyviai sportuoja, sėkmingai derindami akademines studijas, bet ir tuo pačiu ruošiasi būsimai profesinei veiklai.