Naujienos

Lapkričio 17 d. Kaune vykusiame Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje MRU komandai atstovavę Viešojo saugumo fakulteto studentai svarsčio kilnojimo ir virvės traukimo rungtyse pelnė prizines vietas.
Lapkričio 17 d.  d. Kaune vykusiame Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje  MRU komandai atstovavę Viešojo saugumo fakulteto studentai svarsčio kilnojimo ir virvės traukimo rungtyse pelnė prizines vietas.
Svarsčio (16 kg) kilnojimo varžybose 3 kurso studentė Rimantė Čepulytė iškovojo III vietą. Virvės traukimo varžybose merginų komanda laimėjo II vietą, o vaikinų – III vietą. Merginų komandoje rungėsi nuolatinių studijų studentės: Viktorija Astramovič, Agnė Ilevičiūtė, Andželika Šidlauskaitė, Agnė Žadeikytė, Irena Kvakšis, Judita Sadauskytė ir Irena Stelmakovaitė. Vaikinų komandai atstovavo nuolatinių studijų studentai: Vytenis Skirka, Edvinas Gudunskas, Mantas Miliauskas, Marius Šikšnius, Tomas Karžinauskas, Darius Dzindzelėta ir Roman Zolotariov.
Sveikiname varžybų prizininkus ir dėkojame VSF studentų atstovybei už iniciatyvą bei pastangas formuojant komandą!