Naujienos

Renginiai ir įvykiai

Gegužės 7 d. Viešojo saugumo fakulteto studentų komanda dalyvavo Vilniuje vykusiame atvirame Lietuvos policijos taikomojo biatlono čempionate ir jau antrą sezoną iš eilės tarp svečių komandų tapo šio čempionato nugalėtoja.
Gegužės 7 d. Viešojo saugumo fakulteto studentų komanda dalyvavo Vilniuje vykusiame atvirame Lietuvos policijos taikomojo biatlono čempionate ir jau antrą sezoną iš eilės tarp svečių komandų tapo šio čempionato nugalėtoja. Komandai atstovavo nuolatinių studijų studentai: Artūras Antanavičius, Rokas Mikutis, Mindaugas Viršilas ir Eimantas Vytuvis. Sportininkai varžėsi asmeninėje ir komandinėje įskaitose. Kiekvienam dalyviui reikėjo įveikti 2 km distanciją su dviem ugnies linijomis po 5 šūvius kiekvienoje iš 20 m šaudymo nuotolio. Komandos taip pat varžėsi estafečių 4x1 km distancijoje. Asmeninėje įskaitoje Mindaugas Viršilas užėmė III vietą.
Sveikiname sportininkus, komandos vadovą doc.dr. Robertą Veršinską  ir trenerį lektorių Rolandą Nagrocką!