Naujienos

Renginiai ir įvykiai

Gegužės 15 d. Viešojo saugumo fakulteto mokomosios praktikos bazėje vyko būsimųjų statutinių pareigūnų profesinio meistriškumo konkursas fakulteto dekano taurei laimėti
Konkurse varžėsi 16 dieninių studijų studentų komandų po 2 narius, kurie profesinius gebėjimus demonstravo pirmosios medicininės pagalbos teikimo, šaudymo, kliūčių ruožo įveikimo, figūrinio vairavimo lengvuoju automobiliu ir sumodeliuotų praktinių situacijų sprendimo rungtyse. Fakulteto dekano taurę iškovojo teisės ir valstybės sienos apsaugos studijų programos 2 kurso VSAbd7-01 grupės studentų komanda. II-ąją vietą laimėjo teisės ir valstybės sienos apsaugos studijų programos 1 kurso VSAbd8-01 grupės studentų antra komanda – Eugenijus Morozovas ir Vaidas Venckevičius, III-ioji vieta atiteto teisės ir policijos veiklos studijų programos 1 kurso PVbd8-02 grupės antrai komandai – Mindaugui Kavaliauskui ir Eimantui Vytuviui. Tarp mišrių komandų pajėgiausi buvo ir I-ąją vietą laimėjo policijos veiklos neuniversitetinių studijų programos 2 kurso PVNd7-03 grupės antros komandos atstovai Miglė Dambrauskaitė ir Artūras Antanavičius.