Naujienos

Gegužės 14 – 16 d. Viešojo saugumo fakulteto studentai sėkmingai atstovavo Universiteto sporto rinktinėms Kaune vykusioje Lietuvos universiadoje.
Gegužės 14 – 16 d. Viešojo saugumo fakulteto studentai sėkmingai atstovavo Universiteto sporto rinktinėms Kaune vykusioje Lietuvos universiadoje. Lengvosios atletikos varžybose aukso medalius iškovojo: IV kurso studentas Mindaugas Viršilas – 5000 m distancijos bėgime, o II kurso studentas Ernestas Vėsa – šuolio su kartimi rungtyje. Dziudo varžybose merginų grupėje prizininkėmis tapo: antrąsias vietas laimėjo I kurso studentė Lina Kairytė (70 kg svorio kat.) ir magistrantūros studijų I kurso studentė Eglė Macijauskaitė (52 kg svorio kat.); trečiąsias – I kurso studentės Ligita Kaminskaitė (70 kg svorio kat.) ir Aurelija Šukytė (svorio kategorija 63 kg). Vaikinų grupėje dziudo varžybose trečiąsias vietas 100 kg svorio kategorijoje pelnė magistrantūros studijų studentas Marius Labalaukis ir šių studijų absolventas Ramūnas Fokas.
Studentų dziudo treneris – Fizinio rengimo katedros lektorius Edmundas Štarevičius.