Naujienos

Balandžio 2 d. Kaune vykusiame Lietuvos sambo čempionate Viešojo saugumo fakulteto komandos imtynininkės asmeninėje įskaitoje pasiekė aukštų sporto rezultatų
Balandžio 2 d. Kaune vykusiame Lietuvos sambo čempionate Viešojo saugumo fakulteto komandos imtynininkės asmeninėje įskaitoje pasiekė aukštų sporto rezultatų. Čempione tapo II kurso studentė Aurelija Šukytė (svorio kategorija iki 64 kg) ir įgijo teisę dalyvauti Pasaulio sambo čempionate, kuris vyks 2011 m. lapkričio mėn. Vilniuje. Vicečempionės vardą iškovojo ištęstinių studijų III kurso studentė Rūta Katkevičiūtė (iki 80 kg). Trečiąsias vietas pelnė II kurso studentė Ligita Kaminskaitė (iki 72 kg) ir I kurso studentė Kamilė Sakaitė (iki 56 kg). Čempionate taip pat dalyvavo fakulteto studentai: Laura Talkevičiūtė, Marius Raila, Mindaugas Kavaliauskas, Karolis Toleikis ir Aleksandr Zagorodnij.
Sveikiname čempionę, varžybų prizininkes ir trenerį – Fizinio rengimo katedros lektorių Edmundą Štarevičių!