Apie institutą

Investuojantiems į ateitį >> Studijos Viešojo administravimo institute:

Bakalauro studijos



Magistrantūros studijos




>> Informacija apie Viešojo valdymo fakultete vykdomas studijų programas

>> Informacija apie Viešojo administravimo instituto kuruojamas studijų programas

Profesoriai

Prof. dr. Algirdas Astrauskas
el. paštas
algirdas.astrauskas@lrs.lt
Prof. dr. Mantas Bileišis
el. paštas mantas.bileisis@mruni.eu
 
Prof. dr. Arvydas Guogis
el. paštas
arvydasg@mruni.eu 
tel. 8 687 51677
http://arvydasg.home.mruni.eu/
  
Prof. dr. Pranas Mierauskas
el.paštas
mierauskas@mruni.eu 
tel. 8 686 34 908
 
Prof. dr. Saulius Nefas
el. paštas
saunef@mruni.eu
 
Prof. dr. Paulo Alexandre da Silva Pereira
el. paštas
pereiraub@gmail.com
tel. 8 619 72476
Prof. dr. Vainius Smalskys
el. paštas vainius.smalskys@gmail.com
 
Prof. dr. Jolanta Urbanovič
el. paštas jolanta.urbanovic@gmail.com
  
Prof. dr. Andrius Stasiukynas 
el. paštas stasiukynas@mruni.eu 
 

Docentai

Doc. dr. Dangis Gudelis
el. paštas dgudel@mruni.eu
 
Doc. dr. Aleksandras Patapas
el. paštas patapas@mruni.eu
  
Doc. dr. Žilvinas Židonis
el. paštas zzidonis@mruni.eu

Lektoriai

lekt. Lina Sveklaitė
el. paštas sveklaite@gmail.com
lekt. dr. Aušra Šukvietienė
el. paštas 
ausra.sukvietiene@mruni.eu

lekt. Svajūnė Ungurytė-Ragauskienė
el. paštas svajune.unguryte@gmail.com

lekt. Adomas Vincas Rakšnys
el. paštas a.v.raksnys@mruni.eu

lekt. Nadežda Kučaidze
el .paštas n.kucaidze@mruni.eu

lekt. Skirmantas Gricius
el. paštas skirmgrc@gmail.com

Doktorantai

Daiva Čepuraitė
el. paštas daiva.cepuraite@gmail.com
Mantė Gasiūnaitė-Binkienė
el. paštas
mante.gasiunaite@gmail.com
Jaunius Jatautas
el. paštas j.jatautas@gmail.com
Gita Lasytė
el. paštas gita.lasyte@gmail.com
Adomas Vincas Rakšnys
el. paštas e_cnv@yahoo.com
Lina Sveklaitė
el. paštas sveklaite@gmail.com
Elena Valionienė
el. paštas elvalioniene@stud.mruni.eu
Andrius Puksas
el. paštas andrius.puksas@gmail.com
Svajūnė Ungurytė-Ragauskienė
el. paštas svajune.unguryte@gmail.com
Ugnė Lasevičiūtė
el. paštas

Vizituojantys dėstytojai


Prof. dr. Michielde Vries
Radboud University (NL)
el. paštas m.devries@fm.ru.nl
Prof. dr. B. Guy Peters
University of Pittsburg (US)
el. paštas bgpeters@pitt.edu
Prof. dr. Frank Naert
University og Ghent (BE)
el. paštas frank.naert@ugent.be
Prof. dr. Thorsten Franz
Hochschule Harz (DE)
el. paštas tfranz@hs-harz.de
Prof. dr. Jens Weiss
Hochschule Harz (DE)
el. paštas jweiss@hs-harz.de
Prof. dr. Andreas Schmid
Hochschule Harz (DE)
Prof. dr. Kristel Marie Skorge
Hogskola i Oslo og Akershus (NO)
el. paštas kristel-mari.skorge@hioa.no
Prof. dr. Akos Cserny
National School of Public Service (HU)
el. paštas cserny.ako@uni-nke.hu
Prof. dr. Harald Koht
Hogskola i Oslo og Akershus (NO)
el. paštas harald@koht.no
Prof. dr. Iveta Reinholde
Latvijas Universitate (LV)
el. paštas iveta.reinholde@lu.lv
Doc. dr. Jelena Legcevič
J. J. Strossmayer University of Osijek (HR)
el. paštas legcevic@pravos.hr
Doc. dr. Polona Kovač
University of Ljubljana (SL)
el. paštas mrju@fu.uni-lj.si
Dr. Cherry James
London South Bank University (UK)
el. paštas jamesci@sbu.ac.uk
Dr. Jaana Lahtenmaa
University pf Helsinki (FI)
Dr. habil, Timea Drinoczi
University of Pecs (HU)
el. paštas drinoczi.timea@ajk.pte.hu
Dr. Jorn van Rij
InHolland University of Applied Sciences (NL)
el. paštas jorn.vanrij@inholland.nl
Dr. Norbert Kis
National School of Public Service (HU)
el. paštas akk.dekan@uni-nke.hu
Raymond McDonnell
University of Belfast (UK)
el. paštas rj.mcdonnell@ulster.ac.uk
Cerlin Pesti
Tallinn University (EE)
el. paštas cerlin.pesti@ttu.ee

Studentams:su dėstytojais dėl priėmimo laiko tartis individualiai el. paštu

Instituto dėstytojai studentus konsultuoja:  

Didlaukio g. 55, Viešojo valdymo inovacijų bei Aplinkos valdymo laboratorijose