2010-12-21

Sportininkai užbaigė sezoną

medaliai

Gruodžio 15 d. Kauno Rotušėje buvo paminėtas Lietuvos studentų sporto asociacijos 20 – ties metų sukaktis. Šia proga buvo pagerbti 2010 m. geriausieji Lietuvos studentai sportininkai. Į renkamą 10 – tuką pateko 2 MRU studentai: Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto magistrantė Gabrielė Albertavičiūtė ir Teisės fakulteto 4 – to kurso studentas Justinas Kinderis.

G. Albertavičiūtė atstovaudama Lietuvai Pasaulio studentų irklavimo čempionate kartu su VU atstove Lina Šaldyte porinių dviviečių valčių klasėje tapo čempionėmis ir geriausių studentų sportininkų dešimtuke užėmė 8 – tą vietą.

Penkiakovininkui J. Kinderiui šių metų sportinis sezonas buvo labai sėkmingas. Jis tapo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato bronzos medalio laimėtoju individualioje įskaitoje. Be to laimėjo I - ąją vietą vyrų komandų įskaitoje (J. Kinderis, E. Krungolcas, T. Makarovas), III – iąją vietą mišrių komandų estafetėje (J. Kinderis, D. Rimšaitė). 2010 m. Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate užėmė – III - iąją vietą vyrų komandinėje įskaitoje (J. Kinderis, E Krungolcas, T. Makarovas), III - iąją vietą – vyrų estafetėje (J. Kinderis, E. Krungolcas, A. Zadneprovskis).

Šie laimėjimai jį pakylėjo į 2 – ąją dešimtuko vietą. Be to, Justinas Kinderis išrinktas geriausiu 2010 m. MRU sportininku.