Renginiai ir įvykiai

2014-05-20 07:59:00

MRU pergalės XXX SELL žaidynėse

mru

Gegužės 18 d. Tartu mieste (Estija) finišavo XXX SELL studentų žaidynės, kur MRU sporto delegacija (28 sportininkai) iškovojo 22 medalius: 9 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos.

Sėkmingiausiai startavo MRU šachmatininkai, kurie susižėrė visus XXX SELL žaidynių titulus. Komandinėje įskaitoje MRU sportininkai surinko 20,5 taškų ir tapo nugalėtojais, aplenkę Rygos Technikos universitetą (16,5 taškų) bei Aleksandro Stulginskio universiteto šachmatininkus (15,5 taškų). Ketvirti liko VU atstovai (14 taškų).

MRU komandą sudarė Politikos ir vadybos fakulteto studentė Deimantė Daulytė, Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentai Živilė Urbonavičiūtė, Vaidas Šetkauskas ir Teisės fakulteto studentas Tautvydas Vedrickas. Individualiai nugalėtojo titulą vaikinų grupėje pelnė Vaidas Šetkauskas (8 taškai), nugalėjęs ASU šachmatininką K. Vasylių (7 taškai), bei Rygos Technikos universiteto atstovą K. Kalninį (6,5 taškai). Tiek pat taškų surinko ir MRU studentė Deimantė Daulytė, kuri nugalėjo merginų grupėje. Antrąja prizininke tapo L. Ropule iš RTU komandos, o trečiąją vietą iškovojo ASU šachmatininkė I. Žalimaitė. Ž. Urbonavičiūtė liko už prizininkų trejeto. Puikų šachmatininkų rezultatą lėmė kruopštus sportininkų ir trenerio Vaido Sakalausko darbas.

Sėkmingi startai leido MRU lengvaatlečiams pelnyti net 11 medalių. Čempione tapo Politikos ir vadybos fakulteto studentė Vaida Žūsinaitė (3000 m bėgimas), 1500 m bėgimą laimėjo absolventas Petras Gliebus, 800 m nuotolyje greičiausias buvo Socialinių technologijų fakulteto studentas Vitalij Kozlov, o vaikinų ketvertas ( Ž. Glodenis, Ž. Adomavičius, Ugnius Savickas ir V. Kozlov) nepralenkiami buvo 4x100 m estafetės bėgime. P. Gliebus sidabro medalį pelnė 800 m nuotolyje, o ketvirtuoju šiame nuotolyje liko Politikos ir vadybos fakulteto studentas Mindaugas Striokas. Taigi nedaug trūko, kad visas pjedestalas būtų okupuotas MRU.

200 m atkarpoje MRU Socialinių technologijų fakulteto studentas Žilvinas Adomavičius iškovojo vicečempiono titulą, o Teisės fakulteto studentas Ugnius Savickas tapo trečiuoju prizininku. Trečiąją vietą jis užėmė bėgdamas 100 m distanciją. Trečiosios vietos laimėjimu džiaugėsi ir Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentė Irina Kazakevič (400 m bėgimas), Politikos ir vadybos fakulteto studentas Simas Bertašius (5000 m bėgime) ir Vaida Žūsinaitė (1500 m bėgime).

Graikų – romėnų imtynių turnyrą laimėjo abu MRU atstovai. Svorio kategorijoje iki 98 kg nugalėjo Politikos ir vadybos fakulteto studentas Vilius Laurinaitis, o sunkiausioje svorio kategorijoje iki 138 kg Politikos ir vadybos fakulteto studentas Mantas Knystautas nepaliko jokių vilčių savo varžovams.

Keturias antrąsias vietas laimėjo dziudo imtynininkai. Jie finalines kovas pralaimėjo savo varžovams ir tapo SELL žaidynių vicečempionais. Tai – absolventė Kamilė Sakaitė, Viešojo saugumo fakulteto studentas Augustinas Seniauskas, Socialinių technologijų fakulteto studentas Donatas Karlonas bei Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas Žilvinas Lekavičius. Dar dvi trečiąsias vietas dziudo komandai pelnė Viešojo saugumo fakulteto studentė Greta Steponavičiūtė ir Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas Mantas Klimašauskas.

Komandinius Universiteto rezultatus paskelbsime, kai jie bus suvesti. Šie startai mūsų sportininkams buvo paskutiniai per 2013/2014 mokslo metus. Tikimės, kad ir ateinantis sporto sezonas bus dosnus medaliais mūsų sportininkams ir jų treneriams.

Linkime gerų rezultatų pavasario sesijoje ir puikios vasaros!