Renginiai ir įvykiai

2014-03-26 14:12:00

MRU vyko baudų metimo ir 3x3 krepšinio varžybos

mru

Kovo 25 d. vyko baudų metimo varžybos ir 3x3 krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo tiek darbuotojai, tiek studentai.

Baudų metime labiausiai sekėsi studentams - Valdui Taraskevičiui (Ekonomikos ir finansų valdymo fakultetas) – pataikyti 8 metimai iš 10, Tomui Ambrasui (Teisės fakultetas) - 7 metimai iš 10, Donatui Kilikevičiui (TF) - pataikė 5 metimus.

Krepšinio varžybose 3x3 buvo žaidžiamas vienas kėlinys iki 11 taškų. Sėkmė aplenkė komandą ,,Darbuotojai G. S.“, kurie, pralaimėję ,,Dakotos“ studentų komandai, užėmė antrą vietą. Teisės fakulteto Verslo katedros komanda pralaimėjo komandai ,,Studentai gražuoliai“ bendroje įskaitoje, kurie liko trečioje vietoje.

Atskirose darbuotojų grupėse nugalėtojais tapo komanda ,,Darbuotojai G. S.“, studentų grupėje - komanda ,,Studentai gražuoliai“.

Vykstant žaidynėms entuziazmo nestokojo Gerbūvio skyriaus (vadovas – Rišard Gotovt) ir Verslo katedros (vadovas – doc. dr. Virginijus Bitė) darbuotojai. Aktyviausiai sporto renginiuose dalyvauja Teisės fakulteto studentai.