Renginiai ir įvykiai

2014-03-20 14:49:00

MRU tinklininkės iškovojo trečiąją vietą

mru1

Kovo 15-16 d. vyko 2013-2014 m. Vilniaus miesto tinklinio vyrų ir moterų čempionatas, kuriame Mykolo Romerio universiteto merginų komanda ir vėl pasirodė sėkmingai.

Čempionate dalyvavo 10 moterų ir 31vyrų komanda. Jau pogrupyje vyko atkaklios kovos dviejų ratų sistema. Merginų komanda pogrupyje suklupusi tik du kartus ir laimėjusi visas likusias rungtynes, užėmė antrą vietą. Taigi pusfinalyje joms teko susitikti su kitame pogrupyje irgi po atkaklių kovų pirmą vietą užėmusia ,,Laimos” komanda. Pusfinalio rungtynės vyko įtemptai, tačiau MRU komanda turėjo pripažinti vyresnių kolegių pranašumą.

Kitame pogrupyje susitiko Vilniaus universiteto ir sporto mokyklos ,,Tauras” tinklininkės. Kovą laimėjo VU tinklinio komanda. Taigi dėl trečios vietos MRU komanda žaidė su ,,Tauro” komanda, o dėl pirmos – su ,,Laimos” ir VU komandomis. Abiejose rungtynėse vyko labai gražus tinklinio žaidimas, visos komandos buvo vertos pergalių. MRU sportininkės iškovojo trečią vietą, antrąją – ,,Laimos” komanda, o pirmą vietą – VU tinklininkės.

MRU merginų komandos sudėtis – V. Jarmalaitė, S. Grukauskienė, A. Kraujalytė, L. Zobnina, K. Bubelevičienė, D. Cikockaitė, I. Jasiukevič, M. Volskytė, J. Klimaitė, I. Statkevič ir E. Stalmokaitė.