2014-03-19 11:08:00

MRU krepšinio komandų varžovai jau žinomi

mru

Kovo 17 d. Lietuvos studentų krepšinio lygoje buvo žaidžiami reguliariojo sezono paskutinio turo susitikimai.

Vaikinų grupėje paskutinį kelialapį į finalo ketverto varžybas gavo Šiaulių universiteto krepšininkai. Jie 29 taškų skirtumu 96:67 nugalėjo Lietuvos edukologijos universiteto komandą. Šioje grupėje paaiškėjo paskutinę vietą iškovojusi komanda. VGTU ekipa rezultatu 94:64 įveikė KTU atstovus, kurie ir tapo 2013 m. reguliariojo sezono absoliučiais atstovais.

Kovoje dėl medalių MRU vaikinų krepšinio komanda namuose pusfinalyje susitiks su ŠU studentais. Primename, kad čempionate abu kartus (namuose ir išvykoje) MRU komanda buvo pranašesnė už būsimus varžovus – 95:77 ir 110:72. Kita pusfinalio pora: VDU-LSU.
Merginų grupėje LSKL reguliariajame sezone MRU komanda užėmė II vietą ir įgavo savo aikštės pranašumą prieš Klaipėdos universiteto studentes. Šiame sezone MRU ekipa abu kartus – 72:56 ir 85:82 – įveikė savo priešininkes. Kitame pusfinalio susitikime žais LSU ir KTU komandos. Galutinė 2013/2014 m. m. LSKL reguliariojo sezono turnyrinė lentelė – prisegtuke.

Vaikinų ir merginų pusfinaliai bus žaidžiami iš vienų rungtynių. Vaikinų susitikimo data dar tikslinama, o merginos kovą dėl medalių pradės kovo 27 d. 16 val. Universiteto sporto salėje (I-116 aud.). Pusfinalių nugalėtojai tęs kovas dėl čempionų titulo, pralaimėjusieji – dėl LSKL bronzos medalių. Kovos dėl apdovanojimų vyks balandžio 7 d. Šiaulių arenoje.