Renginiai ir įvykiai

2014-02-19 18:43:00

MRU: Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena paminėta kartu žaidžiant futbolą!

Kovo 10 d. Valakupių stadione MRU organizavo naktinį futbolo turnyrą, skirtą kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Varžybas vienuolika komandų pradėjo iškilmingu himnu. Komandos jau registracijos metu stebino savo originaliais pavadinimais, tokiais kaip ,,MRUSA Alumniai ir kiti“, ,,Teisės spyris“, „Čempioniškas mentalitetas“, ,,MRU sambo – dziudo“. Žiūrovų simpatijų sulaukė ir komanda ,,Litras“.

A pogrupyje geriausiai pasirodė ir, surinkusi 6 taškus, į finalą pateko MFK ,,Žalgiris“ komanda, kurioje žaidė keturios merginos ir du vaikinai. B grupėje nenugalimi buvo ,,MRU senjorai“, lemiamas rungtynes laimėję prieš komandą ,,Teisės spyris“, C grupėje pergalę šventė magistrantūros studijų studentų komanda ,,Autoplaza“.

Visos trys komandos susitiko finale, kuris prasidėjo po vidurnakčio. Nenugalima komanda buvo ,,MRU Senjorai“, nugalėjusi rezultatu 7:5 MFK ,,Žalgirį“ ir 11: 4 ,,Autoplazą“, kuri įveikė MFK ,,Žalgirį“ ir liko II-oje vietoje. Komanda MFK ,, Žalgiris“ liko III-ioje vietoje.

Komandos apdovanotos medaliais, specialiais prizais merginoms. Paguodos prizas atiteko komandai ,,Teisės spyris“.

Tikimės, jog turnyras taps tradiciniu Kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti!